Een set van 3 kleurrijke Schlumbergera Kerstcactussen!

Een set van 3 kleurrijke kerstcactussen bij Ticketveiling.nl. Mis deze huishouden en wonen veiling niet en win jouw set van 3 Schlumbergera Tricolor Cactussen met de hoogste korting.

  • Zie bijzonderheden.

Een set van 3 kleurrijke Kerstcactussen voor vrolijkheid tijdens de donkere winterdagen van 10-15 cm hoog, ter waarde van € 39,99.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

Let op: Er wordt niet op de Waddeneilanden bezorgd.

LET OP: Tussen donderdag 19 december t/m donderdag 2 januari worden er geen planten verzonden en is de levertijd langer! Dit zodat jullie de mooiste planten ontvangen, vers vanuit de kweker. Vanaf 3 januari worden alle bestellingen verzonden. Je kunt dus gewoon jouw favoriete plant bestellen (met langere levertijd), zodat je het nieuwe jaar groen van start gaat!

Set van 3 multicolor Kerstcactussen

Deze set van 3 Kerstcactussen zijn een leuke mix en verdienen een opvallend plekje in jouw woonkamer. In één pot zijn 3 cactussen samen opgegroeid, waardoor er een prachtige mengeling van 3 bloemkleuren is ontstaan. De bloemkleuren zijn rood, wit en paars. De Kerstcactus opent vanaf oktober zijn knoppen en brengt een kleurenpracht tijdens de donkere winterdagen. Wekenlang geniet je van de talrijke gekleurde bloemen. De plant heeft de naam Kerstcactus gekregen, omdat de plant rond de kersttijd in bloei staat. De plant staat bekend om zijn lange bestaan! Deze vetplant heeft platte bladeren met gebogen stekeltjes en bloeit van nature in de winter. Tijdens Kerstmis geniet jij van al zijn kleuren.

Plant de Kerstcactussen zo snel mogelijk na ontvangst in een royale bloempot. Bij voorkeur een pot waarbij het gietwater goed kan weglopen. Geeft direct na het planten ruim water en zet de bloempot op een matig warme, vrije lichte plek. De plantjes hebben een hoogte van 10-15 centimeter bij levering.

- Botanische naam: Schlumbergere Tricolor Cactussen
- Nederlandse naam: Kerstcactus
- Leveringshoogte: 10 - 15 cm inclusief pot
- Standplaats: binnen, niet in direct zonlicht