Een prachtige rode Japanse Esdoorn!
Een prachtige rode Japanse Esdoorn!
Een prachtige rode Japanse Esdoorn!
Een prachtige rode Japanse Esdoorn!

Een prachtige rode Japanse Esdoorn!

Een rode Japanse Esdoorn bij Ticketveiling.nl. Mis deze huis en tuin veiling niet en win jouw Japanse Esdoorn met de hoogste korting, door al mee te bieden vanaf 1 euro!
Een prachtige rode Japanse Esdoorn!
Een prachtige rode Japanse Esdoorn!
Een prachtige rode Japanse Esdoorn!
Een prachtige rode Japanse Esdoorn!

Een prachtige rode Japanse Esdoorn!

Een rode Japanse Esdoorn bij Ticketveiling.nl. Mis deze huis en tuin veiling niet en win jouw Japanse Esdoorn met de hoogste korting, door al mee te bieden vanaf 1 euro!
Een rode Japanse Esdoorn bij Ticketveiling.nl. Mis deze huis en tuin veiling niet en win jouw Japanse Esdoorn met de hoogste korting, door al mee te bieden vanaf 1 euro!

De veiling

  • Verzending binnen 7 werkdagen na betaling.

De veiling

Een rode Japanse Esdoorn van 65-75 cm hoog, ter waarde van €54,95.

Gebruikersvoorwaarden

  • Je product wordt automatisch verzonden na betaling.
  • Je ontvangt het product op het adres uit je profiel. Zorg ervoor dat het adres uit jouw profiel klopt.
  • Het is mogelijk om een ander afleveradres door te geven tijdens de betaling.
  • Als hoogste bieder ben je verplicht de veiling af te nemen voor het geboden bedrag.
  • De planten set is uitgesloten van herroepingsrecht i.v.m. vers product. Lees meer informatie in de algemene voorwaarden.
  • Indien het product beschadigd geleverd wordt, dient Ticketveiling.nl hier door middel van een foto binnen 5 dagen van op de hoogte gesteld te worden. Wanneer er inderdaad sprake is van schade, wordt er een nieuw exemplaar opgestuurd.

Bijzonderheden

Let op: Er wordt niet op de Waddeneilanden bezorgd.

Meer informatie

Japanse Esdoorn
De Japanse Esdoorn is een echte eye-catcher door de prachtige rode kleur van de bladeren! De Japanse Esdoorn zal de tuin een Oosterse en kleurrijke sfeer geven. De Japanse Esdoorn is winterhard en kan daarom zo de tuin in. Plant ze in de volle grond of in potten, apart van elkaar of als groep. De Japanse Esdoorns groeien uit tot wel 150 cm hoog en 250 cm breed. Ze kunnen ook gesnoeid worden tot prachtige bonsai-bomen! 

Verzorging
De beste tijd om een Japanse Esdoorn te planten is vanaf maart tot begin oktober. Ook kun je de Esdoorns in een plantenbak planten, hierbij is geen speciale potgrond nodig. De beste plek is een plek in half-schaduw, niet te veel direct zonlicht. De Japanse Esdoorn is een sterke plant, maar kan op een winderige plek snel beschadigd raken, een beschutte plaats is dan ook aan te raden. Deze soort is niet wintergroen, wat inhoudt dat hij 's winters zijn blad zal verliezen, de plant is echter wel winterhard en zal in maart weer prachtige nieuwe bladeren krijgen! 

De planten worden geleverd met een hoogte van 65-75 cm, gemeten vanaf de onderkant van de pot. 

Momenteel uitverkocht

Deze veiling is momenteel uitverkocht. Schrijf je in voor de nieuwsbrief om op te hoogte gehouden te worden.

Foto's

Meldingen

Om je beter en persoonlijker te helpen, maakt Ticketveiling.nl gebruik van cookies en vergelijkbare technieken.

Oeps, je hebt helaas geen internetverbinding.