Fleur je huis op met deze trendy kamerplanten!

Een set hippe kamerplanten bij Ticketveiling.nl. Mis deze planten en tuin veiling niet en win jouw set planten met de hoogste korting.

Momenteel uitverkocht

Deze veiling is momenteel uitverkocht. Schrijf je in voor de nieuwsbrief om op te hoogte gehouden te worden.

De veiling

De veiling

  • Verzending binnen 7 werkdagen na betaling.

De veiling

Begin jouw eigen urban jungle met deze set van 4 easy-care kamerplanten met een hoogte van 25-45 cm, ter waarde van € 59,95.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

Voor de prijs die je per gewonnen ticket betaalt, kun je extra tickets bijkopen! Super voordelig, je betaalt namelijk maar eenmalig de € 5 administratiekosten.

Bijzonderheden

Let op: er wordt niet op de Waddeneilanden bezorgd.

Gebruikersvoorwaarden

  • Het product wordt automatisch verzonden na betaling.
  • Je ontvangt het product op het adres uit je profiel. Zorg ervoor dat het adres in je profiel klopt.
  • Het is mogelijk om een ander afleveradres door te geven tijdens de betaling.
  • Als hoogste bieder ben je verplicht de veiling af te nemen voor het geboden bedrag.
  • De planten set is uitgesloten van herroepingsrecht i.v.m. vers product.
  • Indien het product beschadigd geleverd wordt, dient Ticketveiling.nl hier door middel van een foto binnen 5 dagen van op de hoogte gesteld te worden. Wanneer er inderdaad sprake is van schade, wordt er een nieuw exemplaar opgestuurd. Lees meer in de algemene voorwaarden.

Meer info

Een set van 4 easy-care kamerplanten

De woontrend urban jungle is helemaal van nu! Tover jouw woon- of slaapkamer binnen no-time om in een levende jungle met deze set kamerplanten. Heb je geen groene vingers? Geen paniek! Deze kamerplantenmix bestaat uit hele sterke en makkelijk te verzorgen kamerplanten zodat ook jij je eigen urban jungle kunt creëren.
Deze planten hebben weinig water nodig dus zijn perfect als je niet veel tijd hebt of het water geven gewoonweg vergeet.

De set bestaat uit de volgende planten:

 

Ctenanthe Burle-Marxii
De Ctenanthe komt oorspronkelijk voor in tropisch Centraal en Zuid-Amerika. De plant is nauw verwant aan de Calathea, en heeft dezelfde leuke eigenschap dat de plant 's avonds zijn bladeren optrekt. Dit betekent dat je overdag de mooi gestreepte bovenkant van het blad ziet en als het donker wordt de mooie paarse onderkant. Schrik dus niet als je 's avonds wat geritsel hoort: dit zijn bladeren die langs elkaar schuiven!

Chamadorea Elegance
De Chamaedorea elegance is beter bekend als de Mexicaanse dwergpalm. Deze palm groeit niet zo snel en is dus een ideale kamerplant! Het is al jaren een populaire kamervriend omdat die weinig onderhoud nodig heeft.

Clusia Rosea 'Princess'
De Clusia Rosea 'Princess' is een zeer sterke kamerplant. De Clusia Rosea komt van nature voor in tropische en subtropische gebieden en heeft stevige, grote bladeren met een prachtige glans. Extra bijzonder aan deze plant is dat deze wel tot 32 m2 aan lucht kan zuiveren!

Sansevieria
De Sansevieria komt oorspronkelijk uit Afrika en is één van de gemakkelijkste kamerplanten. Deze plant staat beter bekend als ‘vrouwentong’. De Sansevieria is luchtzuiverend en verbetert de vochtigheid in iedere ruimte.

Planthoogte

Alle 4 de planten worden geleverd met een hoogte van 35-40 cm (gemeten met pot).

Foto's

Om je beter en persoonlijker te helpen, maakt TicketVeiling.nl gebruik van cookies en vergelijkbare technieken.
Hiermee kun je veilingen delen via social media en kunnen wij constant de gebruikerservaring optimaliseren.