Een prachtige set van 3 Aloë Vera kamerplanten!

Een set van 3 Aloë Vera planten bij Ticketveiling.nl. Mis deze huishouden en wonen veiling niet en win jouw set van 3 aloë vera planten met de hoogste korting.

Een set van 3 prachtige Aloë Vera planten van 25-40 cm hoog, ter waarde van € 44,95.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

Let op: Er wordt niet op de Waddeneilanden bezorgd.

Aloë Vera planten

De decoratieve Aloë Vera ie een prachtige plant voor in jouw woonkamer. De populaire plant zie je steeds vaker terug in woon & interieur magazines. De Aloë Vera is al eeuwenlang bekend om zijn helende sappen op medisch en cosmetisch gebied. De plant is super sterk en vrijwel immuun voor ziektes. Het leuke aan de plant is dat die super weinig water nodig heeft en zeer gemakkelijk in de verzorging is. Dé ideale plant voor mensen zónder groene vingers. Geef de plant alleen water als de grond echt droog is. Aloë Vera geeft de voorkeur aan een plek in halfschaduw. Wist je dat Aloë Vera één van de krachtigste luchtzuiverende planten op onze planeet is? Die moet je zeker in huis hebben! De planten worden geleverd met een totaalhoogte van circa 25-40 cm

- Botanische naam: Aloë Vera
- Nederlandse naam: Aloë Vera
- Maximale volwassen hoogte: 100 cm
- Leveringshoogte: 25-40 cm inclusief pot
- Standplaats: binnen