Set van 3 druivenplanten in 3 kleuren!

Set van 3 druivenplanten bij Ticketveiling. Mis deze tuin en planten veiling niet win jouw druivenplant met de hoogste korting!

Een set van 3 druivenplanten in 3 kleuren van 25-40 cm hoog inclusief pot, ter waarde van €39,95.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

Let op: Er wordt niet op de Waddeneilanden bezorgd.

Set van 3 druivenplanten

Met deze set van 3 druivenplanten kweek je je eigen druiven in de tuin! De set bestaat uit witte-, rode en blauwe druiven. Druiven zijn prachtige klimplanten, die je tuin een Mediterraanse sfeer geven. Druiven, ook wel de 'Vitis Vinifera’ genoemd, zijn makkelijke planten die zowel in een pot als in de volle grond geplant kunnen worden. Laat de druiven groeien en klimmen op een zonnige plek tegen bijvoorbeeld een schutting, muur of hek. In de maanden september en oktober kun je de heerlijke druiven oogsten!

De druivenplant groeit het best op een zonnige, warme en beschutte plek. Je kunt de plant het beste in het voorjaar snoeien. Verder heeft de ' Vitis Vinifera' weinig verzorging nodig, zorg voor een goede drainage, geef hem af en toe wat water, en in de zomer iets extra. De druivenplant groeit het best in de volle grond, hij vindt dan makkelijker zijn vocht en voedingsstoffen en zal hierdoor sneller groeien. De plant is winterhard tot -15 °C, verliest enkel zijn blad. In het voorjaar loopt de plant weer uit met nieuw blad.

De druivenplanten worden geleverd met een hoogte van 25-40 cm, gemeten vanaf de onderkant van de pot.