Set van 2 bijzondere ‘Woestijnrozen’!

Een set van 2 Adenium 'Woestijnrozen' bij Ticketsveiling.nl. Mis deze huis en tuin veiling niet en win jouw woestijnrozen met de hoogste korting, door al mee te bieden vanaf 1 euro!

2 Woestijnrozen van 25-35 cm hoog, ter waarde van € 44,95.

Kan niet geleverd worden op de Waddeneilanden.

  • De plantenset is uitgesloten van herroepingsrecht i.v.m. versproduct.
  • Indien het product beschadigd geleverd wordt, dient Ticketveiling hier door middel van een foto binnen 5 dagen van op de hoogte gesteld te worden. Wanneer er inderdaad sprake is van schade, wordt er een nieuw exemplaar opgestuurd. Lees meer in de algemene voorwaarden.

Set van 2 bijzondere ‘Woestijnrozen’

De Adenium (ook bekend als de Impalalelie) staat vooral bekend als de woestijnroos. Dit omdat hij afkomstig is – je raadt het al - uit de woestijn. Oorspronkelijk komt de Adenium voor in de droge delen van Oost- en Noordoost-Afrika. Lokaal kan de Woestijnroos uitgroeien tot wel 5 meter hoog. In huis onder normale omstandigheden krijgt hij frisse groene blaadjes en komt hij vol met bloemen. Opvallend aan de Adenium zijn de prachtige bloemen en de grillige vormen van de stam. Het is een vetplant die het ook goed doet als kamerplant.

Planthoogte
De planten worden geleverd met een hoogte van 25-35cm (gemeten incl. pot)