Het magazine SHUTR voor de fotofanaat!

Ben je een echte fan van beeldverhalen? Wil je alles leren wat een professionele fotograaf ook doet of wil je jouw kennis uitbreiden? Met het SHUTR magazine mis jij niets meer op het gebied van fotografie!

t.w.v. € 31,80

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

  • Een jaarabonnement op SHUTR (t.w.v. € 31,80).
  • Je ontvangt het eerste exemplaar binnen 3-4 maanden.

  • Geniet van vele verrassende serieportfolio’s, oogstrelende oeuvreportfolio’s en prachtige foto's van nog onbekende fototalenten.
  • Lees ervaringen van de allerbeste fotografen!
  • Je ontvangt een jaar lang ieder kwartaal het interessante SHUTR magazine.
  • Leer alles over fotografie!
  • Het abonnement stopt automatisch.
  • Het zijn 4 edities.

  • Alleen geldig voor adressen in Nederland.

  • Je ontvangt het eerste magazine binnen 3-4 maanden.
  • Het magazine ontvang je op het adres uit je profiel of op het afleveradres wat je invult bij het betalen.
  • Deze veiling is alleen geldig voor adressen in Nederland.

SHUTR magazine

Ben je een echte fan van beeldverhalen? Wil je alles leren wat een professionele fotograaf ook doet of wil je jouw kennis uitbreiden? Met het SHUTR magazine mis jij niets meer op het gebied van fotografie! Blijf op de hoogte van de nieuwe technieken, trends en mooie portfolio's van de professionals. SHUTR.photo Magazine vertelt het verhaal achter spraakmakende foto’s en is een podium voor onderbelicht fotografisch talent.