Sneewpop LED Licht met 7 verschillende lichtkleuren én muziekfunctie!

Dit Sneeuwpop Licht is voorzien van allerlei leuke functies. Zo heeft de pop een speciale muziekfunctie, geeft de sneeuwpop 7 verschillende kleuren licht én kun je de sneeuwpop aankleden naar eigen wens aan met de meegeleverde kledingsetjes. Een échte allemansvriend in winterse tijden.

t.w.v. € 39,99

€ 0 Nog geen biedingen

  • Een Sneeuwpop  LED Licht van FlinQ met 7 verschillende licht kleuren
    en muziekfunctie, t.w.v. € 39,99.

  • Mét muziekfunctie van 30 seconden om kinderen in slaap te brengen.
  • Oplaadbaar met de meegeleverde USB-kabel.
  • Inclusief 2 kledingsets voor Kerst en voor de winterse dagen.
  • De sneeuwpop kan ingesteld worden in 7 verschillende lichtkleuren.
  • De batterij gaat 15 tot 20 uur mee, waarna de sneeuwpop weer opgeladen moet worden.
  • De romp van de sneeuwpop is gemaakt van zacht siliconen materiaal, waardoor de lamp veilig is te gebruiken door jong en oud.
  • Haal de winterse sfeer naar binnen met deze Sneeuwpop!

  • De USB-kabel om op te laden is meegeleverd.
  • Je ontvangt 2 verschillende kledingsets.
  • De helderheid kan afnemen als het batterijniveau afneemt.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

  • De retourkosten zijn voor eigen rekening. Lees meer informatie in algemene voorwaarden

Sneeuwpop Licht met muziekfunctie

Winterse sferen, maar dan warm in huis met het sneeuwpop licht! De sneeuwpop is voorzien van allerlei leuke functies. Zo heeft de pop een speciale muziekfunctie, waarmee kinderen rustig in slaap worden gesust. De sneeuwpop geeft 7 verschillende kleuren licht, kies zelf jouw favoriete kleur. Je kleed de sneeuwpop naar eigen wens aan met de meegeleverde kledingsetjes met keuze uit een kerstoutfit of een winterse-outfit.

Bij gebruik van het witte licht gaat de batterij tot wel 20 uur mee, bij de andere kleuren tot wel 15 uur! En is de sneeuwpop leeg, dan laad je de sneeuwpop op met elke gewenste USB-lader via de micro USB-poort. De FlinQ Sneeuwpop Licht is standaard geleverd met een USB-kabel!

- Materiaal: Siliconen
- Ingebouwde batterij-type: Li-Ion
- Afmetingen: 17,5 cm x 12 cm x 12 cm
- Werktijd: tot 20 uur met witte kleur en tot 15 uur met RGB-kleuren