Verlicht jouw huis op een unieke manier met deze LED projector!

De sterren projector of de zorgt  in slechts enkele seconden voor een unieke sfeer! Verander jouw huis in een handomdraai tot een prachtige sterrenhemel.

t.w.v. € 79,99

€ 0 Nog geen biedingen

  • LED projector sterren of tekst, t.w.v. € 79,99.

  • Christmas projector

  • Verlicht jouw huis op een magische manier met deze LED projector.
  • In een handomdraai het huis versierd.
  • Het hele jaar te gebruiken en gemakkelijk te plaatsen.
  • Mét IP44 waterresistant en tot wel 4 vierkante meter verlicht.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

LED projector

Ben je op zoek naar mooie projector om jouw huis magisch te verlichten? De sterren projector zorgt in slechts enkele seconden voor een unieke sfeer! De laser verlicht oppervlaktes met een afmeting van wel 4 vierkante meter. De projector is voorzien van een aanloopsnoer van 5 meter en kan op maximaal 5 meter afstand geplaatst worden. Deze verlichting is geschikt voor binnen en buiten en is voorzien van minimaal een IP44 certificering. Dit geeft aan dat een product bestendig is tegen weersinvloeden zoals regen en sneeuw. Plaats de projector op een standaard, stroom aan en klaar!

 Productspecifcaties:

- Materiaal: Plastic.
- Type lichtbron: LED.
- Voedingstype: CV 24V | Lichtnet.
- IP waarde: IP44.
- Aantal stuks in verpakking: 1.
- Afmeting: 15 x 9,5 x 22 cm.
- Gewicht: 400 gr.