Zeer efficiënte Herenthal-stofzuiger met cycloonfiltratiesysteem!

Deze zeer efficiënte Herenthal-stofzuiger zal al het stof en vuil in een keer verwijderen! Zonder stofzuigerzakken maar met een handige opvangbak.

t.w.v. € 129,99

€ 0 Nog geen biedingen

  • Herenthal-stofzuiger met cycloonfiltratiesysteem, t.w.v.  € 129,99.

  • Ideaal voor harde vloeren én tapijten.
  • De stofzuiger heeft grote wielen die zo zijn ontworpen dat ze de vloer niet beschadigen.
  • Gemakkelijk te verplaatsen.
  • Geen stofzuiger zakken maar een handige stof opvangbak met een inhoud van 2L.
  • De stof opvangbak is gemakkelijk te legen zonder dat je in contact komt met het stof.
  • Inclusief smal mondstuk met borstel voor moeilijk bereikbare plaatsen.
  • Lichtgewicht en met speciaal handvat.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

Herenthal-stofzuiger

De lichtgewicht stofzuiger is met zijn grote wielen gemakkelijk te verplaatsen. Daarnaast zijn ze zo ontworpen dat de vloer onbeschadigd blijft. Alle plekken in huis zijn gemakkelijk te bereiken door de verschillende bijgeleverde mondstukken.

Productspecificaties:

  • Vermogen: 800W – 1200W Max
  • Capaciteit: 2 liter
  • Geluidsniveau: 80 dB
  • Spanning: 220-240V, 50-60Hz