Herzberg 10-in-1 hak- en snijset; de allerhandigste keukenhulp!

De Herzberg HG-8031 is een 10 in 1 hak- en snijset die elke voedselbereiding een fluitje van een cent maakt. Dit kookgerei zorgt voor een snelle groentesalade en prachtige garnituren!

t.w.v. € 39,95

€ 0 Nog geen biedingen

  • Herzberg HG-8031 is een 10 in 1 hak- en snijset, t.w.v. €39,95.

  • 6 verwisselbare messen.
  • Deze set wordt geleverd met een vingerbescherming om je veilig te houden.
  • De messen zijn gemaakt van roestvrij staal, van hoge kwaliteit en vlijmscherp.
  • Eenvoudig te demonteren en schoon te maken én vaatwasserbestendig.

Inhoud Verpakking:

  • 1 x 2,5 mm snijmachine
  • 1 x 1,5 mm snijmachine
  • 1 x Julienne Slicer
  • 1 x rasp
  • 1 x Dunne Julienne Slicer
  • 1 x Wafelplak
  • 1 x 2 vleugelslicer
  • 1 x 2 vleugelmixer

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

10-in-1 hak- en snijset

De Herzberg HG-8031 is een 10 in 1 hak- en snijset die elke voedselbereiding een fluitje van een cent maakt. Dit kookgerei zorgt voor een snelle groentesalade en prachtige garnituren. Deze compacte en praktische snijmachine is gemaakt van ABS-kunststof dat niet giftig, BPA-vrij is en gezonde maaltijden voor het hele gezin biedt. De messen zijn gemaakt van roestvrij staal, van hoge kwaliteit en vlijmscherp. Deze set wordt geleverd met een vingerbescherming om je veilig te houden terwijl je deze snijmachine gebruikt en terwijl de gesneden groente in het doorzichtige compartiment wordt bewaard zorgt de snijset voor een schone en rommelvrije bereiding.

Productspecificaties en inhoud

  • Merk: Herzberg
  • Type: HG-8031 Hak- en snijset
  • Aantal meegeleverde messen: 8 verschillende messen
  • Materiaal: ABS
  • Materiaal messen: RVS
  • Inhoud Verpakking: 1 x 2,5 mm snijmachine, 1 x 1,5 mm snijmachine, 1 x Julienne Slicer, 1 x rasp, 1 x Dunne Julienne Slicer, 1 x Wafelplak, 1 x 2 vleugelslicer, 1 x 2 vleugelmixer