Elektrische onkruidbrander en barbecue aansteker in 1!

Snelle en effectieve onkruidbestrijding met deze elektrische onkruidverdelger. Ongeliefd onkruid verwijderen op een zachte en effectieve manier. Werkt ook als barbecue aansteker!

  • Kinzo elektrische onkruidbrander en barbecue aansteker in 1, t.w.v. €26,99.

  • Instelbaar in 2 verschillende standen.
  • Lange en ronde brander voor het bestrijden van onkruid en meer.
  • Geen aantasting van andere planten.
  • Handige ophang functie.
  • Laag in energie verbruik.

  • Ook geschikt als barbecue aansteker.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

Elektrische onkruidbrander en barbecue aansteker

Snelle en effectieve onkruidbestrijding met deze elektrische onkruidverdelger. Ongeliefd onkruid verwijderen op een zachte en effectieve manier. De warmte van de brander is instelbaar in twee standen van 50 en 600 graden. De onkruidbrander wordt geleverd met twee verschillende brander koppen. Met het lange model maak je eenvoudig de barbecue aan en met het ronde model verwijder je secuur onkruid zonder andere planten te beschadigen. In het handvat bevindt zich een gat om de onkruidbrander netjes op te kunnen bergen. Maak tuinieren gemakkelijker en voorkom nieuwe onkruidgroei!

 • Spanning: 230 V / 50 Hz
  Vermogen: 2000 watt
  Temperatuur standen: 50 °C en 600 °C
  Luchttoevoer: 500 liter per minuut
  Materiaal handvat: Kunststof
  Materiaal steel: Aluminium
  Materiaal branderkop: RVS
  Energie verbruik: ongeveer € 0,30 per uur
  Diameter branderkop: 8 cm.
 •
Lengte: 97 cm.
 • Gewicht: 1,08 kg.