Bescherm je tegen muggen met deze elektrische insecten lamp!

Geen slapeloze nachten meer door het vervelende gezoem van muggen. De elektrische muggenvanger rekent voorgoed af met de lastige beestjes!

t.w.v. € 39,99

€ 0 Nog geen biedingen

  • Elektrische insecten vanger, t.w.v. € 34,95.

  • Lokt muggen en andere kleine insecten en zuigt ze op.
  • De opvangbak is gemakkelijk te legen.
  • De insecten vanger is stil en energiezuinig.
  • Werkt zonder chemicaliën en geurtjes en is dus ook geschikt voor in de buurt van kinderen.

  • Je sluit de muggenvanger aan met de USB kabel (adapter niet inbegrepen).

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

Elektrische insecten lamp

Houden de muggen je uit je slaap met hun eeuwige gezoem? Maak dan gebruik van deze elektrische insecten lamp en reken voorgoed af met deze lastige beestjes. Het UV-licht lokt de muggen, en andere vliegende insecten, naar de ventilator. De insecten worden door de luchtstroom opgezogen. Dankzij het compacte formaat is hij geschikt voor alles soorten ruimtes en neem je de insectenvanger makkelijk mee, ook op vakantie! Je kunt de muggenvanger ook rechtstreeks gebruiken met een computer, powerbank of ander apparaat met USB-poort, zodat je op elk gewenst moment je omgeving insect vrij kunt maken, zonder afhankelijk te zijn van een stopcontact.

Product Specificaties:

  • Voltage 220V / 5 Watt
  • Werkt d.m.v. een USB-kabel (bijgeleverd)
  • Zeer energie vriendelijk
  • Te gebruiken in een ruimte tot 60m2
  • Materiaal: kunststof ABS
  • Formaat: 17.5 x 12 cm