Dakinspectie kleine reparatie met dakgootreiniging en dakkapelreiniging van Dak & Totaal Onderhoud van Gulik!

Laat je dak, dakgoot, dakkapel of schoorsteen onderhouden door echte professionals. Dak en Totaal Onderhoud van Gulik staat voor een uitstekende service en kwaliteit!

t.w.v. € 110,00

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

  • Dakinspectie met kleine reparatie, dakgootreiniging en dakkapelreiniging door
    Dak en Totaal Onderhoud van Gulik, t.w.v. €110.
  • De voucher is 6 maanden geldig na het winnen van de veiling.
  • Geen voorrijkosten door heel Nederland.

  • Dak & Totaal Onderhoud van Gulik is hét adres voor dakinspecties en meer.
  • Je kunt onder andere terecht voor een dakinspectie, dakgootservice, alles omtrent je schoorsteen en dakdekken.
  • Het is belangrijk om jaarlijks het dak van je woning te laten inspecteren. Zo kunnen eventuele lekkages voorkomen én verminderd worden.
  • Ervaren dakspecialisten.
  • 25% korting op vervolgbezoeken.
  • Van maandag tot en met zaterdag komen ze bij je langs in heel Nederland, zonder voorrijkosten.
  • Je kan altijd vrijblijvend contact opnemen om de dakproblemen te bespreken.
  • Bij dakgootreiniging wordt bij meer dan 10 meter € 2,50 per extra meter in rekening gebracht.

  • Maximaal 1 voucher per adres.
  • Reserveren is verplicht, meer informatie hierover vind je na het winnen op de voucher.
  • Binnen 48 uur na reserveren wordt er contact met je opgenomen.
  • Het annuleren van de afspraak met Dak & Totaal Onderhoud van Gulik kan tot minimaal 24 uur van tevoren.
  • Bij het niet nakomen van de afspraak wordt € 25 in rekening gebracht.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

  • Je voucher(s) is je betaalbewijs. Download de voucher(s) vanuit je app en laat ze scannen vanaf je smartphone of print de voucher(s) uit.
  • Let op: het reserveren van een datum en tijd is verplicht, op de voucher vind je meer informatie.
  • Kijk op de website van Dak & Totaal Onderhoud van Gulik voor de actuele informatie.

Dak & Totaal Onderhoud van Gulik

Je dak en dakgoten hebben heel wat te verduren. Warmte, regen, storm. Enig idee wat er allemaal op je dak kan liggen? De ervaren specialisten van Van Gulik nemen graag een kijkje om schade te voorkomen óf te verminderen. Ze betreden je dak om dat eens grondig te inspecteren. Hoe ziet het dak eruit, is er iets beschadigd of zijn er eventuele kleine reparaties nodig? Ze reinigen gelijk ook je dakgoot (tot 10 meter, daarna betaal je € 2,50 per meter).

Voor een bezoek van Van Gulik worden geen voorrijkosten berekend. Van maandag tot en met zaterdag komen ze bij je langs in heel Nederland.

Dakinspectie
Laat jouw dak door specialisten inspecteren. Dat kan preventief zijn om te kijken in wat voor huidige staat het dak verkeerd, of om een gebrek op te sporen dat zich al voor doet. Er worden foto's genomen zodat je ook zelf met eigen ogen kan bekijken in wat voor staat het dak verkeerd. Eventuele kleine reparaties voeren ze direct uit.

Dakgootreiniging
De dakgoten van een huis of bedrijfspand hebben door de weersinvloeden veel te verduren, waardoor schade of slijtage ontstaat. De dakgoot kan dicht slippen, vol komen te zitten met bladeren of er zit een vogelnest in. Ook komt het voor dat het zink door ouderdom gaat lekken. Het is daarom belangrijk om regelmatig de dakgoot schoon te laten maken en indien nodig te laten repareren.

Dakkapelreiniging
Om schade te voorkomen is het belangrijk je dakkapel eens in de zoveel tijd te laten controleren, reinigen en indien nodig te laten repareren. Tijdens de inspectie worden de boeidelen en de zijpanelen van de dakkapel gereinigd. Alles word met de hand gewassen om beschadigingen te voorkomen.

Meer informatie vind je op de website van Dak & Totaal Onderhoud van Gulik.