50 gratis mondkapjes

Stay safe & healthy met deze mondkapjes namens Ticketveiling.nl!

Danish Design stijlvol IQ12Q1041 herenhorloge met roestvrijstalen kast en leren band!

Dit prachtige en stijlvolle herenhorloge van het Scandinavische merk Danish Design heeft een edelstalen kast, lederen horlogeband en een witte wijzerplaat.

t.w.v. € 135,00

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

  • Danish Design herenhorloge model IQ12Q1041, t.w.v. € 135.

  • Dit horloge heeft een diameter van 42 mm.
  • Een stijlvolle witte wijzerplaat met zwarte en grijze accenten.
  • Een zwarte lederen horlogeband en edelstalen kast
  • Het horloge beschikt over een quartz uurwerk en datum aanduiding,
  • Het horloge is afgewerkt met mineraalglas en is tot 3 ATM waterdicht.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

Danish Design herenhorloge IQ12Q1041

Dit prachtige en stijlvolle herenhorloge van het Scandinavische merk Danish Design heeft een edelstalen kast, lederen horlogeband en een witte wijzerplaat. Het horloge is waterdicht tot 3 ATM. Ook geeft het horloge naast de tijd de datum aan.

Productspecificaties:

  • Analoog
  • Quartz uurwerk
  • Edelstalen kast
  • Witte wijzerplaat met zwarte en grijze accenten
  • Leren band, Zwart
  • Mineraal glas
  • Waterdicht tot 3 ATM
  • Diameter: ca. 42mm