Calvin Klein herenhorloge model K8M274CB!

De horloges uit de High Noon serie van Calvin Klein hebben een tijdloze uitstraling. Model K8M274CB heeft een zwart vergulde edelstalen kast, een zwart lederen band en een zwarte wijzerplaat met rosekleurige accenten.

t.w.v. € 359,00

€ 0 Nog geen biedingen

  • Calvin Klein herenhorloge model K8M274CB, t.w.v. € 359.

  • Dit horloge heeft een diameter van 43 mm.
  • Calvin Klein staat garant voor kwaliteit.
  • Een zwart vergulde edelstalen kast, een zwart lederen band en een zwarte wijzerplaat met rosekleurige accenten.
  • Het horloge heeft een quartz uurwerk en een chronograaf functie met datum aanduiding,
  • In de kast bevindt zich een kwaliteitsuurwerk en is afgewerkt met mineraalglas.
  • Dit tijdloze design is zowel chique als casual te dragen.
  • Tot 5 ATM waterdicht.

  • Inclusief opbergdoosje.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

Calvin Klein herenhorloge K8M274CB

De Calvin Klein Chronograaf Watch High Noon K8M274CB heeft een zwart vergulde edelstalen kast, een zwart lederen band en een zwarte wijzerplaat met rosekleurige accenten. Het horloge heeft een quartz uurwerk, een chronograaf functie, een datum aanduiding, mineraalglas en is tot 5 ATM waterdicht. De horloges uit de High Noon serie van Calvin Klein hebben een tijdloze uitstraling.

- Diameter: 43 mm
- Kleur band: zwart
- Kleur wijzerplaat: zwart met rosékleurige details
- Materiaal: mineraalglas
- Waterdichtheid: 5 ATM
- Sluiting: gespsluiting
- Uurwerk: Zwitsers Quartz uurwerk