VEHO M8 stijlvolle draadloze speaker!
- Stijlvolle en draadloze Veho M8 speaker, t.w.v. € 179,95.
- Verzending binnen 5 werkdagen na betaling.
- Super eenvoudig te koppelen met smartphones, tablets of andere bluetooth apparaten.
- Een rijk, zuiver en gedetailleerd geluid.
- De speaker kan tot 5 uur continu afspelen met een volle batterij.
- Stijlvolle speaker met een strak aluminium design.
- Lichtgewicht en draagbaar.
- Ideaal voor gebruik in de buurt van je huis op kantoor of in de tuin.
- Herroepen van deze veiling is mogelijk binnen 14 dagen na ontvangst van het product.
- Het product dient ongebruikt en in de originele verpakking te worden teruggestuurd.
- De retourkosten zijn voor je eigen rekening. Lees meer informatie in de algemene voorwaarden.
Veho M8 draadloze speaker
De Veho M8 is een ideale speaker voor thuis in de woonkamer, of elke andere grote ruimte in huis. De speaker vult de hele ruimte met een helder en krachtig geluid. Naast het hoogwaardige geluid heeft de speaker ook een stijlvol design.
Je kan de speaker gemakkelijk via bluetooth gebruiken. Je koppelt het apparaat via de bluetooth verbinding eenvoudig aan je smartphone of tablet. Wanner je telefoon is verbonden met de speaker kan je zelfs handsfree bellen door de ingebouwde microfoon.
De speaker heeft een prachtig stijlvol design. Daarnaast heeft de speaker een prachtig helder geuid. Dit heeft de M8 te danken aan twee basluidsprekers van elk 20 Watt vermogen en twee 10 Watt luidsprekers voor de hoge tonen. Samen zorgen ze voor krachtig maar helder geluid, dat de hele woonkamer vult!
Product specificaties:
- Ingangsspanning / stroom: DC5V / 1000-2000mA
- Luidsprekeruitgang: 2x 10W
- Speakers: 2 x 50mm
- Audio-interface: Bluetooth, Auxiliary
- Bluetooth versie: 4.0 CSR
- Bluetooth protocol: A2DP1.2, AVRCP1.4
- Sessie protocol: HFPV1.6
- Aux-ingang: 3,5 mm
- Bereik: ongeveer 10 meter
- Capaciteit van de batterij: 7,4 V / 2200mAh lithium batterij
- Batterij afspeeltijd: tot 15 uur
- Laadtijd: 4-5 uur
- S / N:> 85dB
- Impedantie: 4O
- Frequentierespons: 60Hz-18KHz