Overzichtelijk al je apparaten binnen handbereik met de MANU Kangaroo Couch Design Organizer!

Met de MANU Kangaroo Couch Design Organizer van Vogel's heb jij georganiseerd en overzichtelijk al je apparaten binnen handbereik tijdens een ontspannen avond op de bank.

t.w.v. € 139,99

€ 0 Nog geen biedingen

  • MANU Kangaroo Couch Design Organizer, t.w.v. € 139,99.
  • Beschikbaar in verschillende kleuren zolang de voorraad strekt.

  • Blauw
  • Groen
  • Grijs

  • Georganiseerd alle afstandsbedieningen, telefoons en tablets binnen handbereik.
  • Een strak en modern design.
  • Geen storende kabels meer in het zicht.

  • USB laadkabel voor telefoon/tablet niet inbegrepen.
  • Draadloze oplader voor telefoon/tablet niet inbegrepen.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

MANU Kangaroo Couch Organizer

Deze Kangaroo Couch Design Organizer van Manu is ideaal voor het bewaren van uw elektronica bij uw bankstel. Zo heb je jouw apparaten bij de hand, maar alle kabels netjes uit zicht. Deze slim ontworpen opbergers passen prachtig in elk soort woning en zijn onder andere geschikt voor laptops, tablets en mobiele telefoons.

Afmetingen

  • Hoogte: 480mm
  • Breedte: 380mm
  • Diepte: 150-280 mm