Ontwerp je eigen A4 fotoboek van 24 pagina's op Fotofabriek!

Maak een fotoboek op A4 formaat met 24 pagina’s en een stevige hardcover omslag bij Fotofabriek. Upload je mooiste foto’s via de Online Editor en voeg tekst toe, kies voor een thema of een blanco project. Een boek vol mooie herinneringen!

Momenteel uitverkocht

Deze veiling is momenteel uitverkocht. Schrijf je in voor de nieuwsbrief om op te hoogte gehouden te worden.

t.w.v. € 22,99

0 0

HOERA!

{{winner}}, je bent de winnaar

Niet gewonnen?

Wil je de veiling kopen voor € {{ bidList[0].amount }}

 Dit bedrag is exclusief administratie- en eventuele verzendkosten. Als je de veiling claimt ben je verplicht te betalen.

De winnaar is
{{winner}}

Win jij de volgende veiling?

Er is geen winnaar

Win jij de volgende veiling?

En de winnaar is...

€ 0 Nog geen biedingen
€ {{bid.amount}} {{bid.displayName}} {{bid.createdOn | parseDate}}
€ {{bid.amount}} {{bid.displayName}} {{bid.createdOn | parseDate}}

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

De veiling

De veiling

  • Fotoboek Hardcover A4 liggend of staand t.w.v. € 22,99.
  • De vouchercode is geldig tot en met 15 januari 2022.

Wat te verwachten

  • A4 staand of liggend fotoalbum inclusief 24 pagina’s.
  • Voorzien van hardcover omslag met foto, tekst en rugtitel.
  • Eenvoudig en snel te ontwerpen via de Online Editor van Fotofabriek.
  • Keuze uit kant-en-klare thema’s of start een blanco project.
  • Opengeslagen is dit fotoalbum meer dan 60cm breed, waardoor hij ideaal is om bijvoorbeeld landschapsfoto’s goed uit te laten komen.

Goed om te weten

  • Geldig op Fotoboek Hardcover A4 liggend of staand met 24 pagina’s.
  • Extra pagina’s = meerkosten.
  • De vouchercode is geldig tot en met 15 januari 2022.
  • Vouchercode toevoegen tijdens stap 3 in de winkelwagen van Fotofabriek.
  • Verzendkosten betaal je tijdens het afronden van je bestelling bij Fotofabriek.
  • Korting kan niet met terugwerkende kracht worden toegepast.
  • A4 liggend hardcover fotoalbum (30x21cm).
  • A4 staand fotoalbum met harde kaft (21x30cm).
  • Alle pagina's in dit luxe fotoalbum zijn voorzien van een beschermende coating die beschadiging van foto's tegengaat. Tevens begint en eindigt elk fotoboek met een schutblad. Standaard zijn deze schutbladen wit, maar het is ook mogelijk om voor zwarte schutbladen te kiezen.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

Voor de prijs die je per gewonnen ticket betaalt, kun je extra tickets bijkopen! Super voordelig, je betaalt namelijk maar eenmalig de € 5 administratiekosten.

Gebruikersvoorwaarden

  • Je ontvangt de voucher(s) na betaling direct per e-mail.
  • De voucher(s) vind je terug in je profiel bij je gewonnen veilingen of klik op ‘tickets’ in de app.
  • Je voucher(s) is je betaalbewijs. Download de voucher(s) vanuit je app.
  • Als je de veiling wint, ben je verplicht deze te betalen.
  • Let op: je dient je fotoboek zelf te ontwerpen en te bestellen op de website van Fotofabriek. Meer informatie vind je op de voucher na het winnen van de veiling.
  • Kijk op de website van Fotofabriek voor de actuele informatie en verzendtijden.

Meer info

A4 fotoboek Fotofabriek.nl

Bij Fotofabriek kun je met eigen foto’s gemakkelijk en snel een fotoboek maken of fotoalbum ontwerpen, maar ook andere fotoproducten zoals kalenders, kaarten, diverse cadeaus en vele verschillende wanddecoraties kun je bij Fotofabriek bestellen.

Best getest

Al acht jaar op rij is Fotofabriek verkozen tot beste fotoboekenproducent van Nederland. Ook in 2020 werd Fotofabriek beoordeeld met een dikke 9. Fotofabriek scoort hoog op kwaliteit, levertijd en service.

Gemakkelijk en snel

Fotoboeken van Fotofabriek kun je gemakkelijk en snel in de Online Editor ontwerpen. Deze online tool is eenvoudig te gebruiken op computers, smartphones en tablets.

  • 1. Open de Online Editor
  • 2. Kies voor het Hardcover fotoboek A4 liggend of staand
  • 3. Kies een kant-en-klaar thema of start een blanco project
  • 4. Plaats foto's en voeg tekst toe
  • 5. Tevreden? Rond de bestelling af

Foto's

Meldingen

Om je beter en persoonlijker te helpen, maakt Ticketveiling.nl gebruik van cookies en vergelijkbare technieken.
Hiermee kun je veilingen delen via social media en kunnen wij constant de gebruikerservaring optimaliseren.