Kies hier de 3 spannendste films uit

Thrillers, misdaad en mysterie. Dat zijn de genres waar jij van houdt! Kies hier maar liefst drie films uit in deze thema's. Ideaal voor een avondje bankhangen met een mok chocolademelk, een grote schaal poporn en een zijdezacht dekentje. Gegarandeerd succes! Durf jij het aan? Bied mee, en kies helemaal zelf. Van Beowulf tot The Women in Black. Eenmaal, andermaal, enjoy!

3

De Nationale Wensbon (dvd)

3 films naar keuze

Je kan kiezen uit onderstaande opties:

  • Arbitrage
  • Catch 44
  • Constantine
  • Horns
  • Interview with a vampire
  • La piel que habito
  • Out of the furnace
  • Reasonable doubt
  • Reclaim
  • Red Lights
  • The Box
  • Twin Peaks
  • The woman in black

- Psychologische thrillers en mysteries.
- Het beste cadeau voor in het donker.
- Meer dan 3 uur kijkplezier
.
- Kies jouw favoriete film!

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Als je op werkdagen voor 22:00 uur betaalt, wordt het product dezelfde dag verzonden.
* Betaal je in het weekend dan wordt het pakket maandag verzonden.

De gemaakte keuze vind je terug in je account bij "Mijn veilingen".
Je ontvangt de DVD’s op het adres uit jouw profiel.
Zorg ervoor dat het adres goed in je profiel staat.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

€ 2,50 bijdrage verzendkosten.

LET OP! Als hoogste bieder ben je verplicht de aangeboden DVD's in deze veiling af te nemen voor het door jou geboden bedrag.
Het winnende bod geeft recht op het genoemde aantal DVD's. De enige extra kosten die van toepassing zijn, staan vermeld onder het kopje Exclusief.

Je hebt het recht om binnen een termijn van 14 dagen zonder opgave van redenen de overeenkomst schriftelijk te herroepen.

La piel que habito
Thriller van Pedro Almodóvar met Antonio Banderas als een wraakzuchtige plastisch chirurg die in zijn privélab werkt aan een omstreden experiment. Briljant plastisch chirurg Robert is geobsedeerd door trauma's uit zijn verleden en hij probeert deze te overwinnen met een omstreden medische uitvinding. Na jaren research in zijn privé laboratorium, heeft hij eindelijk zijn missie volbracht en een synthetische huid ontwikkeld die niet te beschadigen valt. Zijn doorbraak lijkt hem zelfs in staat te stellen zijn verloren liefde nieuw leven in te blazen, maar niets is wat het lijkt.

Catch 44
Tess werkt in een stripclub wanneer zij Mel ontmoet. Deze charismatische crimineel biedt haar de kans op een beter leven door dubieuze klussen voor hem te doen. Als Tess opdracht krijgt om samen met haar vriendinnen Kara en Dawn een drugsdeal van een concurrent te onderscheppen, lijkt er geen vuiltje aan de lucht. Maar als de dames in het afgelegen restaurant van kok Billy toeslaan, loopt de situatie volledig uit de hand. Als ook de psychopathische moordenaar Ronny opduikt, ontaard de simpele klus in een bizar kat-en-muisspel waarbij de kogels alle kanten op vliegen.

You're next
Een familieweekend in het buitenhuis van de Davidsons wordt wreed verstoord als er een stel mysterieuze verschijningen opduikt. De gemaskerde figuren zijn gewapend met bijlen en hebben duidelijk weinig goeds in de zin. De familie zit als een stel ratten in de val. Maar net als het gezelschap verwacht ver van de buitenwereld een gruwelijke dood te gaan sterven, ontpopt één gast van de familie zich tot de meest meedogenloze moordenaar van allemaal.

Red Lights
Niets is wat het lijkt in deze heftige thriller over de paranormale wereld. Is alles list en bedrog of bestaan er toch mensen met een onverklaarbare kracht en kennis? "Er zijn twee soorten mensen met een bijzondere gave. Degenen die denken dat ze echt een soort kracht hebben - en de anderen, die denken dat wij ze niet doorhebben. Ze zitten er allebei naast." Professor Matheson heeft er als wetenschapper haar missie van gemaakt om alle mediums, helderzienden en paragnosten te ontmaskeren. Haar assistent, student Tom Buckley, heeft geleerd alle trucs te doorzien om te onthullen hoe het goedgelovige publiek bedrogen wordt. Slechts één man heeft Matheson nooit kunnen betrappen op vals spel bij zijn immens populaire shows: de blinde Simon Silver. Als de ongrijpbare Silver na jaren afwezigheid een grote show aankondigt, wil Tom niets anders dan ook zijn 'gave' aan hun tests onderwerpen. Ook al wordt het hem verboden door zijn professor, die bang lijkt te zijn dat Silver haar het ondenkbare zal laten erkennen: het bestaan van paranormaal begaafde mensen…

    € 3

    19:46:10 Ivy Speeck

    € 2

    19:28:17 ChristopherNeeltje

    € 1

    18:58:40 LydiaSchuur