Hugo Boss The Scent dames, 100 ml - Eau de Toilette!

Laat je zintuigen betoveren door Hugo Boss The Scent for Her, een luxe en sensueel parfum voor vrouwen.

t.w.v. €105,00

€ 0 Nog geen biedingen

  • Eau de Toilette The Scent voor dames van het merk Hugo Boss, t.w.v. € 105.

  • Extra groot formaat parfum van maar liefst 100 ml.
  • Een perfecte mix van moderne geuren.
  • De warme, bloemige geur is geschikt voor zowel overdag als ‘s avonds.
  • Een iconische klassieker.
  • Deze parfum mag niet ontbreken in een damescollectie.

  • Slechts in 1 formaat beschikbaar.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

Voorwaarden

Hugo Boss The Scent (dames) – 100 ml - Eau de Toilette

Boss The Scent is een verleidelijk parfum voor dames van het bekende merk Hugo Boss. The Scent is een onweerstaanbare geur die even onvergetelijk is als de prachtige ervaring van een verleiding. Voeg deze populaire geur aan je dagelijkse routine toe voor verfijnde vrouwelijkheid.

Inhoud: 100 ml
Topnoot: perzik en fresia.
Hartnoten: schijnhulst.
Basisnoot: cacao.