Betaal geen administratiekosten over alle veilingen t/m 1 april 23:59 én maak kans op €1000 op je rekening!🏆 Bieden = 1 punt | Winnen = 25 punten | Betalen = 25 punten
Doordeweekse overnachting voor 2 bij Corendon Village Hotel Amsterdam + ontbijt, diner, toegang zwembad/fitness!
Geniet samen van een luxe overnachting in een Urban Twin room bij Corendon Village Hotel Amsterdam. Inclusief een ontbijtbuffet, een diner, gratis parkeren + shuttle service, late check-out tot 13:00 uur en toegang tot het zwembad en fitness.
Betaal geen administratiekosten over alle veilingen t/m 1 april 23:59 én maak kans op €1000 op je rekening!🏆 Bieden = 1 punt | Winnen = 25 punten | Betalen = 25 punten
Doordeweekse overnachting voor 2 bij Corendon Village Hotel Amsterdam + ontbijt, diner, toegang zwembad/fitness!
Geniet samen van een luxe overnachting in een Urban Twin room bij Corendon Village Hotel Amsterdam. Inclusief een ontbijtbuffet, een diner, gratis parkeren + shuttle service, late check-out tot 13:00 uur en toegang tot het zwembad en fitness.
Geniet samen van een luxe overnachting in een Urban Twin room bij Corendon Village Hotel Amsterdam. Inclusief een ontbijtbuffet, een diner, gratis parkeren + shuttle service, late check-out tot 13:00 uur en toegang tot het zwembad en fitness.
De veiling
- Hotelarrangement voor 2 personen in een Urban Twin room bij
Corendon Village Hotel Amsterdam, t.w.v €253. - Inclusief: ontbijtbuffet, diner (exclusief drankjes), gratis parkeren,
late check-out tot 13:00 uur en toegang tot het zwembad en de fitness. - Keuze uit een doordeweekse overnachting (maandag t/m donderdag of zondag)
t/m 31 augustus 2022. - Locatie: Amsterdam (Schipholweg 275, 1171 PK Badhoevedorp).
Beschikbaarheid
Wat te verwachten
- Geniet van een 3-gangenmenu met verschillende keuzes, boordevol heerlijke gerechten.
- Lekker uitslapen? Dat kan met een late check out om 13.00 uur.
- Inclusief parkeren en airport-shuttleservice.
- Gratis toegang tot het zwembad en de fitness.
Goed om te weten
- De voucher is geldig t/m 31 augustus 2022 op een door jou gekozen datum. Mogelijk van maandag t/m donderdag of een zondag.
- Niet geldig in combinatie met andere acties.
- Exclusief drankjes.
- Exclusief stads- en toeristenbelasting, deze dienen in het hotel te worden voldaan.
- Inchecken vanaf 15.00 uur, uitchecken tot 13.00 uur.
Gebruikersvoorwaarden
- Je ontvangt de voucher(s) na betaling direct per e-mail.
- De voucher(s) vind je terug in je profiel bij je gewonnen veilingen of klik op ‘tickets’ in de app.
- Je voucher(s) is je bewijs van betaling.
- Als je de veiling wint, ben je verplicht deze te betalen.
- De voucher(s) is niet te gebruiken i.c.m. andere acties en is niet inwisselbaar voor contanten.
- Let op: het reserveren van een datum is verplicht!
- je kunt je reservering tot 24 uur voor je check-in gratis wijzigen of annuleren.
Meer informatie
Corendon Village Hotel Amsterdam
Het moderne 4-sterren Corendon Village Hotel Amsterdam is een uniek hotelconcept. Het hotel, bestaande uit drie gebouwen; Plaza, Apartments en Urban, beschikt over 680 prachtige kamers en appartementen en is hiermee het grootste hotel in de Benelux. Corendon Village Hotel Amsterdam is gunstig gelegen in Badhoevedorp, nabij Amsterdam Schiphol Airport, Amsterdam centrum en zakendistrict Zuidas. Geniet van een groot aanbod aan zakelijke en vrijetijdsfaciliteiten, zoals diverse restaurants en bars, spafaciliteiten, een zwembad en fitnessruimte en 11 volledig uitgeruste vergaderzalen.
Urban Twin Room
De Urban Twin Room is perfect om samen te delen met een vriend, collega of familielid. De kamer is uitgerust met een speciaal ontworpen Corendon twin bed, dat bestaat uit twee aparte matrassen en dekbedden. Het bed is uit elkaar te schuiven tot twee 1-persoonsbedden en is opgemaakt met comfortabele witte lakens en zachte kussens. Om optimaal te genieten van je nachtrust, is de kamer voorzien van verduisteringsgordijnen. De moderne badkamer met inloopdouche en luxe fair trade toiletartikelen zorgen voor een ultieme wellnesservaring. Daarnaast is je kamer voorzien van een 42-inch Smart flatscreentelevisie, een temperatuurregeling, een laptopkluisje, een minibar en gratis koffie- en theefaciliteiten.
- Corendon twin bed
- Temperatuurregeling
- Mini bar
- Kluis
- Haardroger
- High speed Wi-Fi
Kijk voor meer informatie op de website van Corendon Village Hotel Amsterdam.
Momenteel uitverkocht
Deze veiling is momenteel uitverkocht. Schrijf je in voor de nieuwsbrief om op te hoogte gehouden te worden.