Een avontuurlijke midweek weg op Archeon in een ruime vierpersoons lodgetent!
Een avontuurlijke midweek weg op Archeon in een ruime vierpersoons lodgetent!
Een avontuurlijke midweek weg op Archeon in een ruime vierpersoons lodgetent!
Een avontuurlijke midweek weg op Archeon in een ruime vierpersoons lodgetent!
Een avontuurlijke midweek weg op Archeon in een ruime vierpersoons lodgetent!
Een avontuurlijke midweek weg op Archeon in een ruime vierpersoons lodgetent!
Een avontuurlijke midweek weg op Archeon in een ruime vierpersoons lodgetent!
Een avontuurlijke midweek weg op Archeon in een ruime vierpersoons lodgetent!
Een avontuurlijke midweek weg op Archeon in een ruime vierpersoons lodgetent!
Een avontuurlijke midweek weg op Archeon in een ruime vierpersoons lodgetent!
Een avontuurlijke midweek weg op Archeon in een ruime vierpersoons lodgetent!
Een avontuurlijke midweek weg op Archeon in een ruime vierpersoons lodgetent!
Een avontuurlijke midweek weg op Archeon in een ruime vierpersoons lodgetent!

Een avontuurlijke midweek weg op Archeon in een ruime vierpersoons lodgetent!

Een avontuurlijke vakantie beleef je op Archeon in een ruime vierpersoons lodgetent. Ontdek en beleef de geschiedenis met Jagers, Romeinen en middeleeuwers. Top vakantie: alles is verzorgd incl. dagelijks ontbijt, 2x diner, ravotten in de speeltuin of ontdek het Romeinse zwembad.  

Een avontuurlijke midweek weg op Archeon in een ruime vierpersoons lodgetent!
Een avontuurlijke midweek weg op Archeon in een ruime vierpersoons lodgetent!
Een avontuurlijke midweek weg op Archeon in een ruime vierpersoons lodgetent!
Een avontuurlijke midweek weg op Archeon in een ruime vierpersoons lodgetent!
Een avontuurlijke midweek weg op Archeon in een ruime vierpersoons lodgetent!
Een avontuurlijke midweek weg op Archeon in een ruime vierpersoons lodgetent!
Een avontuurlijke midweek weg op Archeon in een ruime vierpersoons lodgetent!
Een avontuurlijke midweek weg op Archeon in een ruime vierpersoons lodgetent!
Een avontuurlijke midweek weg op Archeon in een ruime vierpersoons lodgetent!
Een avontuurlijke midweek weg op Archeon in een ruime vierpersoons lodgetent!
Een avontuurlijke midweek weg op Archeon in een ruime vierpersoons lodgetent!
Een avontuurlijke midweek weg op Archeon in een ruime vierpersoons lodgetent!
Een avontuurlijke midweek weg op Archeon in een ruime vierpersoons lodgetent!

Een avontuurlijke midweek weg op Archeon in een ruime vierpersoons lodgetent!

Een avontuurlijke vakantie beleef je op Archeon in een ruime vierpersoons lodgetent. Ontdek en beleef de geschiedenis met Jagers, Romeinen en middeleeuwers. Top vakantie: alles is verzorgd incl. dagelijks ontbijt, 2x diner, ravotten in de speeltuin of ontdek het Romeinse zwembad.  

Een avontuurlijke vakantie beleef je op Archeon in een ruime vierpersoons lodgetent. Ontdek en beleef de geschiedenis met Jagers, Romeinen en middeleeuwers. Top vakantie: alles is verzorgd incl. dagelijks ontbijt, 2x diner, ravotten in de speeltuin of ontdek het Romeinse zwembad.  

De veiling

  • Een midweek in een Expeditie lodge-tent in Museumpark Archeon, t.w.v. € 1007,90.
  • Inclusief reserveringskosten a € 14,95 en Ecotaks a € 4,95.
  • Excl. Toeristenbelasting € 1,50 p.p.p.n. te betalen bij Archeon.
  • Geldig voor 4 personen.
  • Geldig van 18 juni t/m 30 augustus 2021 o.b.v. beschikbaarheid.
  • Locatie: Alphen aan den Rijn (Archeonlaan 1, 2408 ZB). 

Wat te verwachten

  • Een avontuurlijke vakantie in een Expeditie lodge-tent in Museumpark Archeon.
  • Inclusief heerlijk ontbijt en twee keer een diner! 
  • Onbeperkt toegang tot Museumpark Archeon gedurende het gehele verblijf.
  • Ravotten in de speeltuin of ontdek het Romeinse zwembad. 
  • Activiteitenpas voor de kinderen.
  • Inclusief eindschoonmaak en opgemaakte bedden met heerlijk dekbed.

Gebruikersvoorwaarden

  • Je ontvangt de voucher(s) na betaling direct per e-mail.
  • De voucher(s) vind je terug in je profiel bij je gewonnen veilingen of klik op ‘tickets’ in de app.
  • Je voucher(s) is je bewijs van betaling. Download de voucher(s) vanuit je app en laat ze scannen vanaf je smartphone of print de voucher(s) uit.
  • Als je de veiling wint, ben je verplicht deze te betalen.
  • De voucher(s) is niet te gebruiken i.c.m. andere acties en is niet inwisselbaar voor contanten.
  • Lees hier de maatregelen omtrent het coronavirus die het Archeon heeft genomen om een bezoek zo veilig mogelijk te laten verlopen.
  • Kijk op de website van het Archeon voor de actuele informatie en openingstijden.

Locatie

Locatie

Archeonlaan 1
2408 ZB Alphen aan den Rijn

Routebeschrijving

Bijzonderheden

  • Extra opties: 
    - Handdoekenpakket € 7 (2 stuks)
    - Babybedje € 25 (excl. beddengoed)
    - Kinderstoel € 8
    - Extra persoon € 135

Meer informatie

Verblijven bij Het Archeon

Een avontuurlijke vakantie beleef je op Archeon. De Archeotolken, onze bewoners, nemen je mee op deze expeditie tocht maar je gaat natuurlijk ook zelf op onderzoek uit om de wereld van de geschiedenis te ontdekken. Je verblijft in een ruime vierpersoons lodge op "Expeditie Archeon", gelegen direct naast de jagers-verzamelaars en de middeleeuwen en is inclusief heerlijk ontbijt en twee keer een diner! 

Expeditie Archeon is inclusief

  • Onbeperkt toegang tot Museumpark Archeon gedurende het gehele verblijf
  • Activiteitenpas voor de kinderen
  • Toegang tot de speeltuin en het zwembad (10 bij 8 meter en 140m diep)
  • Opgemaakte bedden met heerlijk dekbed
  • Eindschoonmaak
  • Parkeren
  • Welkomstpakket met afwasmiddel, afwasborstel, handdoek, theedoek, vaatdoek, vuilniszakken, 8 Nespresso koffiecups en thee
  • Iedere morgen een heerlijk ontbijt
  • De eerste avond een Klooster Pannenkoek en dessert (excl. drankjes)
  • De laatste avond een 2-gangen Pizza diner in de Romeinse Herberg (excl. drankjes)
  • Op expeditie tocht met de archeontolk
  • 2 x een dagdeel op dinsdag en donderdag en 1 x een avond

De lodge (16 m2 + 12 m2 overdekt terras) is voorzien van

  • Een kamer met een tweepersoonsbed (200 x 160)
  • Een kamer met twee enkele bedden (180 x 80)
  • Keuken met koelkast, 2-pits kookplaat, servies, waterkoker en Nespresso apparaat
  • Eethoek met een tafel, twee stoelen en een bank
  • Overdekt terras met twee stoelen en een bank
  • Picknicktafel

Sanitaire voorzieningen

  • Toiletgebouw en de douches zijn gelegen direct bij het campingterrein.

Aankomst en vertrek

  • Inchecken op maandag vanaf 15:00 uur. Je bent in het park welkom vanaf 10:00 uur.
  • Uitchecken op vrijdag om 10:00 uur. Je kunt de rest van de dag het park nog bezoeken.

Kijk voor meer informatie en de actuele openingstijden op de website van Archeon.

Momenteel uitverkocht

Deze veiling is momenteel uitverkocht. Schrijf je in voor de nieuwsbrief om op te hoogte gehouden te worden.

Foto's

Meldingen

Om je beter en persoonlijker te helpen, maakt Ticketveiling.nl gebruik van cookies en vergelijkbare technieken.

Oeps, je hebt helaas geen internetverbinding.