Verblijf 1 weekend met 6 personen in de lente in een Kinderdijk Cottage op Vakantiepark Molenwaard!
Maak kans op €1000 euro!

Verblijf met 6 personen in een gezellige Kinderdijk Cottage op Vakantiepark Molenwaard en luister naar het kabbelende water. Geniet van een wereld vol avontuur en ontdek de leuke parkactiviteiten. Bezoek de vrolijke, educatieve minishows, ga op pad met de boer en meer! Ervaar hét ultieme vakantiegevoel voor jong en oud bij Vakantiepark Molenwaard!

Maak kans op €1000 euro!

  • Een verblijf van 1 weekend in de lente in een Kinderdijk Cottage 6P op Vakantiepark Molenwaard, t.w.v. € 474,20.
  • Inbegrepen:
    - Eindschoonmaak.
    - Bedlinnen voor het aantal personen waar de accommodatie voor bestemd (t.w.v. € 6,95 per persoon).
    - Reserveringskosten (t.w.v. € 23,50).
    - Parkeren 1 auto.
    - Wandel- en fiets kaart.
  • Toeristenbelasting te voldoen bij Vakantiepark Molenwaard (€ 1,34 p.p.p.n.).
  • Geldig voor 6 personen.
  • Keuze uit meerdere data, zie beschikbare opties.
  • Locatie: Ottoland (Bloklandsekade 5, 2975 LA).

  • Vanuit de gezellige Kinderdijk Cottage geniet je van een prachtig uitzicht over de natuurplas.
  • Kom tot rust terwijl je luistert naar de fluitende vogeltjes en het kabbelende water.
  • Inclusief Wandel en Fietskaart en onbeperkt toegang tot de Avonturenboerderij Molenwaard.
  • Ervaar het echte polderleven en verzamel alle stempels voor in jouw Polderpaspoort.
  • Ontdek de oer-Hollandse Alblasserwaard en haar iconische hoogtepunten: van UNESCO Werelderfgoed Kinderdijk tot Nationaal Park De Biesbosch.
  • Knuffel en voer de liefste geitjes, schapen en konijnen.
  • De ideale gezinsvakantie met genoeg vermaak voor de kinderen.
  • Geniet van uitgebreid live entertainment.

  • Inchecken is vanaf 15:00 uur en uitchecken tot 10:00 uur.
  • Tijdens de betaling is het mogelijk eventuele extra's bij te boeken zoals:
    - Babypakket (Bed en kinderstoel)
    - Boodschappenpakket 4 personen: Koffie, thee, koffiemelk en suiker, Koek en snoep, Sap, bier en wijn, (afbak) brood, Broodbeleg.
    - Boodschappenpakket 6 personen: Koffie, thee, koffiemelk en suiker, Koek en snoep, Sap, bier en wijn, (afbak) brood, Broodbeleg.
    - Keukenlinnen pakket
    - Handdoekenpakket
    - Parkeren extra auto
  • De boodschappen staan in het huisje voor je klaar op de dag van aankomst. *dit pakket wordt zo veel mogelijk samengesteld uit streekproducten.
  • Huisdieren zijn niet toegestaan.

  • Je voucher(s) is je betalingsbewijs. Neem deze mee bij aankomst. Download de voucher(s) vanuit je app en laat ze scannen vanaf je smartphone of print de voucher(s) uit.
  • Na het winnen en betalen van deze veiling zullen jouw NAW-gegevens worden gedeeld met Vakantiepark Molenwaard. Aan de hand van deze gegevens zal Vakantiepark Molenwaard de boeking vastleggen en contact met je opnemen via mail over het verdere verloop van de reservering.

Bloklandsekade 5
2975LA Ottoland

Vakantiepark Molenwaard - Avontuurlijk verblijven in het Hart van Holland!

Vlakbij Avonturenboerderij Molenwaard, midden in het Groene Hart kun je avontuurlijk verblijven bij Vakantiepark Molenwaard. Hier ontdek je de allerleukste avonturen voor iedereen.

Faciliteiten en omgeving Vakantiepark Molenwaard

Ga op pad vanaf Vakantiepark Molenwaard en laat je verrassen door wat de omgeving te bieden heeft. Geniet van de mooiste wandel- en fietsroutes óf ontdek de karakteristieke omgeving met o.a. UNESCO Werelderfgoed Kinderdijk, Nationaal Park De Biesbosch, de Hollandse Waterlinie en vele steden in de buurt.

Boek bij de gastenservice de toegangstickets voor de bezienswaardigheden of huur een (elektrische) fiets. De gastheren en -dames van Vakantiepark Molenwaard staan altijd voor je klaar om jouw verblijf in te vullen met allerlei leuke activiteiten. Kun je niet kiezen? Ga dan voor de vooraf samengestelde thema-arrangementen. Blijf je liever een dag op het park? Huur dan een waterfiets of bootje en verken de natuurplas van het Vakantiepark.

Ben je wat boodschappen vergeten of op zoek naar een cadeautje uit de polder? In de Streekwinkel vind je alles! Ook haal je hier de heerlijkste boerenfrietjes of de dagschotel af wanneer je geen zin hebt om te kopen.

Kinderfaciliteiten op Vakantiepark Molenwaard

Alle jongen gasten van Vakantiepark Molenwaard ontvangen bij de incheck hun Polderpaspoort. Ga met jouw Polderpaspoort op avontuur door de polder: ontdek de meest bijzondere plekjes op én buiten Vakantiepark Molenwaard. In het Polderpaspoort vind je diverse thema's. Aan elk thema zijn vrolijke, leerzame activiteiten gekoppeld, waarbij Fien en Teun jouw reisleiders door de polder zijn. Eén van de vele thema's is Molens. Bak de lekkerste pannenkoeken van écht molenmeel in de keuken van jullie huisje, leer van alles over de molen bij een bijzondere speelactiviteit op het park én ga op bezoek bij de échte molens van Kinderdijk. In de vele speeltuinen, verspreid over het hele park, is er altijd iets te beleven. Ga op pad met een échte Boer, ontmoet Fien en Teun of knutsel mee in de Kas. Met hoeveel Polderstempels ga jij in jouw Polderpaspoort naar huis?

Gasterij Molenwaard

Bij Gasterij Molenwaard staat voor elke trek wel iets op het menu. Of je nu een warm kopje koffie met een appelpunt wilt, of uitgebreid wilt tafelen met gerechten bereid met verse ingrediënten uit de streek! Uiteraard is er ook aan de kinderen gedacht.

Kinderdijk Cottage (type 6P)

De gezellige Kinderdijk Cottage is gelegen aan de natuurplas, waar je geniet van een prachtig uitzicht. Ervaar de rust van de natuur en geniet van het geluid van de fluitende vogeltjes en het kabbelende water onder de hut. Alle cottages zijn ingericht met mooie pasteltinten en hebben beelden van Wereld Erfgoed Kinderdijk. Verder is er altijd een gethematiseerde speelgelegenheid op loopafstand van het huisje. Binnen is de Kinderdijk Cottage voorzien van een sfeervolle woonkamer met een zit- en eethoek. De keuken beschikt over onder andere een kookplaat, koelkast, vaatwasser en magnetron. Daarnaast heeft de Kinderdijk Cottage slaapkamers met comfortabele boxsprings en is er een badkamer met douche en apart toilet. Na een gezellige dag in het park, geniet je nog even van de natuur vanaf je eigen overdekte terras.

Kijk voor meer informatie over de accommodatie op de website van Vakantiepark Molenwaard.