Avontuurlijk in het weekend overnachten in Burger's Zoo Camp in een luxe Awaji tent voor 4 personen!

Krijg jij geen genoeg van de leeuwen, olifanten en haaien?  Kom dan origineel overnachten midden in Koninklijke Burgers' Zoo in een luxe Awaji tent voor 4 personen! Je verblijf is inclusief ontbijt en dinerbuffet en toegang tot Burgers' Zoo. De accommodatie beschikt over een koelkastje en bij aankomst zijn de bedden al lekker voor je opgemaakt!

Arnhem , Gelderland

  • Een overnachting in het weekend in een Awaji tent voor 4 personen (1 grote tent met slaapplek voor 2 personen en een bijzettent met slaapplek voor 2 personen) in Burger's Zoo Camp, t.w.v. € 440.
  • Inclusief ontbijt, diner en toegang tot Burgers' Zoo.
  • Geldig op verschillende data, zie beschikbare opties.
  • Geldig voor 4 personen.
  • Locatie: Cattepoelseweg, 6814 SH Arnhem.

  • Unieke overnachting in dierentuin Koninklijke Burgers' Zoo omringd door giraffen, zebra’s, cheeta’s, leeuwen en chimpansees.
  • Als eerste en als laatste toegang tot het park.
  • Je verblijf is inclusief ontbijt, dinerbuffet en toegang tot Burgers' Zoo!
  • Opgemaakte bedden bij aankomst.
  • Gegarandeerd een onvergetelijke vakantie.
  • Gratis parkeren.

  • Inchecken tussen 15:00 en 17:00 uur. Op dag van vertrek uitchecken tussen 8:00 uur en 10:00 uur.
  • Inclusief toegang tot Burgers' Zoo. Op aankomstdag kan dat vanaf 11:30 uur en op de dag van vertrek tot sluitingstijd.
  • Ontbijtbuffet inclusief drankjes tussen 7:30 en 9:00 uur in het safari restaurant.
  • Burgers' Zoo Camp is vanwege het terrein en de verhoogde tenten minder geschikt voor mindervaliden.
  • Het is niet mogelijk om met de auto bij de accommodatie te komen. Maar je kunt je auto wel parkeren op het campingterrein.
  • Diner buffet: Keuze uit vlees, vis en vegetarisch. Je kunt tijdens je reservering eventuele allergieën doorgeven.
  • Het is mogelijk om een kinderbedje bij te boeken voor €12,50. Dit bestaat uit een camping bedje inclusief matrasbodem, geschikt voor kinderen tot en met ongeveer 3 jaar (15kg). Je kunt hiervoor contact opnemen met Burgers' Zoo Camp.
  • Voor €6,50 per persoon kun je een handdoekenpakket huren. Deze bestaat uit één grote en één kleine handdoek. Je kunt hiervoor contact opnemen met Burgers' Zoo Camp.

  • Je voucher(s) is je bewijs van betaling. Download de voucher(s) vanuit je app en laat ze scannen vanaf je smartphone of print de voucher(s) uit.
  • Kijk op de website van Burgers’ Zoo Camp voor de algemene voorwaarden.

Burger's Zoo Camp

Geniet in dierentuin Koninklijke Burgers' Zoo van een avontuurlijke overnachting in een luxe Awaji tent voor 4 personen. Je verblijf is inclusief ontbijt, entree en diner (excl. dranken). Bovendien kun je ’s avonds een indrukwekkende wandeling door het dierenpark maken met een dierentuingids.

Awaji & Pharaoh – 4 personen

De Awaji tent beschikt over 2 losse bedden die tegen elkaar geschoven kunnen worden en leefruimte voor in de tent. Naast de Awaji staat 1 Pharaoh bijzettent met daarin twee opgemaakte matrassen. De Awaji beschikt over een stroomaansluiting, koelkastje, een slotje en een tafeltje met stoelen. De tent staat iets van de grond. Bij aankomst zijn de bedden standaard opgemaakt.

Op Avond-Avontuur in de zoo

Ga na het diner op pad door een deel van het verlaten dierenpark in een bijzondere, ontspannen sfeer! Enthousiaste dierentuingidsen vertellen je over het (nachtelijke) dierengedrag. Hoe gedragen de dieren zich eigenlijk als alle dagbezoekers het park weer hebben verlaten? Sommige dieren zoeken alvast een slaapplaats op, terwijl andere dieren juist actiever beginnen te worden. En hoe slapen de verschillende diersoorten? Het avondprogramma is geschikt voor alle leeftijden.

Ontbijt & Diner

Geniet met het hele gezin van een heerlijk ontbijt en diner, terwijl je op de safari de hoefdieren ziet rond lopen. Het ontbijt vindt plaats van 7:30 uur tot 9:00 uur in het safari restaurant. Geniet tijdens het ontbijtbuffet van o.a. luxe broodsoorten, croissants, chocoladebroodjes, luxe vleeswaren en kaas en gekookte eieren. Het drankaanbod bestaat uit jus d’orange, melk, karnemelk, koffie en thee.

Tijdens het diner kun je genieten van een buffet. Je kunt kiezen uit een gevarieerd saladebuffet met onder andere gemengde salade, komkommersalade, gebakken champignons, aubergine, koolsalade, rode bietensalade en bijvoorbeeld aardappelsalade. Daarnaast wordt er gezorgd voor een variatie aan verse, zelfgemaakte soepen en een scala aan warme gerechten: denk hierbij aan pasta bolognese, frietje stoofvlees en kroketten. Ook aan de nagerechten is gedacht. Je kunt kiezen voor een verse fruitsalade, maar ook uit yoghurt, vruchtenkwark of het dessert van de dag. En natuurlijk behoort een keuze uit de ijsvriezer ook tot de mogelijkheden. Je kunt onbeperkt de keuze maken uit het buffet en na afloop reken je slechts de drankjes af.

Kijk voor meer informatie op de website van Burgers' Zoo Camp.

Cattepoelseweg 1
6814 SH Arnhem