Verblijf 1 week met 4 personen in de voorjaarsvakantie een Biesboschchalet op Vakantiepark Molenwaard!

Verblijf met 4 personen in het huiselijke Biesboschchalet op Vakantiepark Molenwaard. Geniet van een wereld vol avontuur en ontdek de leuke parkactiviteiten. Bezoek de vrolijke, educatieve minishows, ga op pad met de boer en meer! Ervaar hét ultieme vakantiegevoel voor jong en oud bij Vakantiepark Molenwaard!

Ottoland, Zuid-Holland

t.w.v. € 1.029,00

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

  • Een verblijf van 1 week in de voorjaarsvakantie in een Biesboschchalet 4P op Vakantiepark Molenwaard, t.w.v. € 1029.
  • Inbegrepen:
    - Eindschoonmaak.
    - Bedlinnen voor het aantal personen waar de accommodatie voor bestemd (t.w.v. € 6,95 per persoon).
    - Reserveringskosten (t.w.v. € 23,50).
    - Parkeren 1 auto.
    - Wandel- en fiets kaart.
  • Toeristenbelasting te voldoen bij Vakantiepark Molenwaard (€ 1,34 p.p.p.n.).
  • Geldig voor 4 personen.
  • Keuze uit meerdere data, zie beschikbare opties.
  • Locatie: Ottoland (Bloklandsekade 5, 2975 LA).

  • vrijdag 18 februari 2022 t/m vrijdag 25 februari 2022

  • Geniet van de polderse rust in het modern ingerichte Biesboschchalet.
  • Ga lekker zitten op je eigen overdekte veranda en geniet van het prachtige uitzicht over het park of de polder.
  • Inclusief Wandel en Fietskaart en onbeperkt toegang tot de Avonturenboerderij Molenwaard.
  • Ervaar het echte polderleven en verzamel alle stempels voor in jouw Polderpaspoort.
  • Ontdek de oer-Hollandse Alblasserwaard en haar iconische hoogtepunten: van UNESCO Werelderfgoed Kinderdijk tot Nationaal Park De Biesbosch.
  • Knuffel en voer de liefste geitjes, schapen en konijnen.
  • De ideale gezinsvakantie met genoeg vermaak voor de kinderen.
  • Geniet van uitgebreid live entertainment.

  • Inchecken is vanaf 15:00 uur en uitchecken tot 10:00 uur.
  • Tijdens de betaling is het mogelijk eventuele extra's bij te boeken zoals:
    - Babypakket (Bed en kinderstoel)
    - Boodschappenpakket 4 personen: Koffie, thee, koffiemelk en suiker, Koek en snoep, Sap, bier en wijn, (afbak) brood, Broodbeleg.
    - Boodschappenpakket 6 personen: Koffie, thee, koffiemelk en suiker, Koek en snoep, Sap, bier en wijn, (afbak) brood, Broodbeleg.
    - Keukenlinnen pakket
    - Handdoekenpakket
    - Parkeren extra auto
  • De boodschappen staan in het huisje voor je klaar op de dag van aankomst. *dit pakket wordt zo veel mogelijk samengesteld uit streekproducten.
  • Huisdieren zijn niet toegestaan.

  • Je voucher(s) is je betalingsbewijs. Neem deze mee bij aankomst. Download de voucher(s) vanuit je app en laat ze scannen vanaf je smartphone of print de voucher(s) uit.
  • Wijzigingen of annuleringen zijn niet meer mogelijk na het winnen en betalen van de veiling.
  • Na het winnen en betalen van deze veiling zullen jouw NAW-gegevens worden gedeeld met Vakantiepark Molenwaard. Aan de hand van deze gegevens zal Vakantiepark Molenwaard de boeking vastleggen en contact met je opnemen via mail over het verdere verloop van de reservering.

Vakantiepark Molenwaard - Avontuurlijk verblijven in het Hart van Holland!

Vlakbij Avonturenboerderij Molenwaard, midden in het Groene Hart kun je avontuurlijk verblijven bij Vakantiepark Molenwaard. Hier ontdek je de allerleukste avonturen voor iedereen.

Faciliteiten en omgeving Vakantiepark Molenwaard

Ga op pad vanaf Vakantiepark Molenwaard en laat je verrassen door wat de omgeving te bieden heeft. Geniet van de mooiste wandel- en fietsroutes óf ontdek de karakteristieke omgeving met o.a. UNESCO Werelderfgoed Kinderdijk, Nationaal Park De Biesbosch, de Hollandse Waterlinie en vele steden in de buurt.

Boek bij de gastenservice de toegangstickets voor de bezienswaardigheden of huur een (elektrische) fiets. De gastheren en -dames van Vakantiepark Molenwaard staan altijd voor je klaar om jouw verblijf in te vullen met allerlei leuke activiteiten. Kun je niet kiezen? Ga dan voor de vooraf samengestelde thema-arrangementen. Blijf je liever een dag op het park? Huur dan een waterfiets of bootje en verken de natuurplas van het Vakantiepark.

Ben je wat boodschappen vergeten of op zoek naar een cadeautje uit de polder? In de Kruidenier vind je alles! Ook haal je hier de heerlijkste boerenfrietjes of de dagschotel af wanneer je geen zin hebt om te kopen.

Kinderfaciliteiten Vakantiepark Molenwaard

Alle jongen gasten van Vakantiepark Molenwaard ontvangen bij de incheck hun Polderpaspoort. Ga met jouw Polderpaspoort op avontuur door de polder: ontdek de meest bijzondere plekjes op én buiten Vakantiepark Molenwaard. In het Polderpaspoort vind je diverse thema's. Aan elk thema zijn vrolijke, leerzame activiteiten gekoppeld, waarbij Fien en Teun jouw reisleiders door de polder zijn. Eén van de vele thema's is Molens. Bak de lekkerste pannenkoeken van écht molenmeel in de keuken van jullie huisje, leer van alles over de molen bij een bijzondere speelactiviteit op het park én ga op bezoek bij de échte molens van Kinderdijk. In de vele speeltuinen, verspreid over het hele park, is er altijd iets te beleven. Ga op pad met een échte Boer, ontmoet Fien en Teun of knutsel mee in de Kas. Met hoeveel Polderstempels ga jij in jouw Polderpaspoort naar huis?

Gasterij Molenwaard

Bij Gasterij Molenwaard staat voor elke trek wel iets op het menu. Of je nu een warm kopje koffie met een appelpunt wilt, of uitgebreid wilt tafelen met gerechten bereid met verse ingrediënten uit de streek! Uiteraard is er ook aan de kinderen gedacht.

Biesboschchalet (type 4P)

Het Biesboschchalet is huiselijk en modern en een plek om heerlijk tot rust te komen. De chalets zijn gelegen aan de rand van het park en hebben een mooi uitzicht. Ook zijn er altijd verschillende speelplaatsen in de buurt. Daarnaast is ook de kinderboerderij vlakbij, waar de kinderen de dieren kunnen voeren, knuffelen en andere activiteiten kunnen beleven. Het chalet zelf is modern ingericht en heeft een gezellige woonkamer. De keuken beschikt onder andere over een kookplaat, koffiezetapparaat, waterkoker, koelkast, vaatwasser en magnetron. De slaapkamers hebben comfortabele boxsprings en het chalet heeft een badkamer met douche en toilet. Na een gezellige dag kom je tot rust op je eigen overdekte veranda en geniet je van het uitzicht over de polder of het park.

Kijk voor meer informatie over de accommodatie op de website van Vakantiepark Molenwaard.

Bloklandsekade 5
2975LA Ottoland