Verblijf 1 midweek met 4 personen in de zomer in een Biesboschchalet op Vakantiepark Molenwaard!
Verblijf met 4 personen in het huiselijke Biesboschchalet op Vakantiepark Molenwaard. Geniet van een wereld vol avontuur en ontdek de leuke parkactiviteiten. Bezoek de vrolijke, educatieve minishows, ga op pad met de boer en meer! Ervaar hét ultieme vakantiegevoel voor jong en oud bij Vakantiepark Molenwaard!
- Een verblijf van 1 midweek in de zomer in een Biesboschchalet 4P op Vakantiepark Molenwaard, t.w.v. € 470,30.
- Inbegrepen:
- Eindschoonmaak.
- Bedlinnen voor het aantal personen waar de accommodatie voor bestemd (t.w.v. € 6,95 per persoon).
- Reserveringskosten (t.w.v. € 23,50).
- Parkeren 1 auto.
- Wandel- en fiets kaart. - Toeristenbelasting te voldoen bij Vakantiepark Molenwaard (€ 1,34 p.p.p.n.).
- Geldig voor 4 personen.
- Keuze uit meerdere data, zie beschikbare opties.
- Locatie: Ottoland (Bloklandsekade 5, 2975 LA).
- Geniet van de polderse rust in het modern ingerichte Biesboschchalet.
- Ga lekker zitten op je eigen overdekte veranda en geniet van het prachtige uitzicht over het park of de polder.
- Inclusief Wandel en Fietskaart en onbeperkt toegang tot de Avonturenboerderij Molenwaard.
- Ervaar het echte polderleven en verzamel alle stempels voor in jouw Polderpaspoort.
- Ontdek de oer-Hollandse Alblasserwaard en haar iconische hoogtepunten: van UNESCO Werelderfgoed Kinderdijk tot Nationaal Park De Biesbosch.
- Knuffel en voer de liefste geitjes, schapen en konijnen.
- De ideale gezinsvakantie met genoeg vermaak voor de kinderen.
- Geniet van uitgebreid live entertainment.
- Inchecken is vanaf 15:00 uur en uitchecken tot 10:00 uur.
- Tijdens de betaling is het mogelijk eventuele extra's bij te boeken zoals:
- Babypakket (Bed en kinderstoel)
- Boodschappenpakket 4 personen: Koffie, thee, koffiemelk en suiker, Koek en snoep, Sap, bier en wijn, (afbak) brood, Broodbeleg.
- Boodschappenpakket 6 personen: Koffie, thee, koffiemelk en suiker, Koek en snoep, Sap, bier en wijn, (afbak) brood, Broodbeleg.
- Keukenlinnen pakket
- Handdoekenpakket
- Parkeren extra auto - De boodschappen staan in het huisje voor je klaar op de dag van aankomst. *dit pakket wordt zo veel mogelijk samengesteld uit streekproducten.
- Huisdieren zijn niet toegestaan.
- Je voucher(s) is je betalingsbewijs. Neem deze mee bij aankomst. Download de voucher(s) vanuit je app en laat ze scannen vanaf je smartphone of print de voucher(s) uit.
- Na het winnen en betalen van deze veiling zullen jouw NAW-gegevens worden gedeeld met Vakantiepark Molenwaard. Aan de hand van deze gegevens zal Vakantiepark Molenwaard de boeking vastleggen en contact met je opnemen via mail over het verdere verloop van de reservering.
- Na het winnen en betalen van deze veiling zullen jouw NAW-gegevens worden gedeeld met Vakantiepark Molenwaard. Aan de hand van deze gegevens zal Vakantiepark Molenwaard de boeking vastleggen en contact met je opnemen via de mail over het verdere verloop van de reservering.
Vakantiepark Molenwaard - Avontuurlijk verblijven in het Hart van Holland!
Faciliteiten en omgeving Vakantiepark Molenwaard
Kinderfaciliteiten Vakantiepark Molenwaard
Gasterij Molenwaard
Biesboschchalet (type 4P)
Het Biesboschchalet is huiselijk en modern en een plek om heerlijk tot rust te komen. De chalets zijn gelegen aan de rand van het park en hebben een mooi uitzicht. Ook zijn er altijd verschillende speelplaatsen in de buurt. Daarnaast is ook de kinderboerderij vlakbij, waar de kinderen de dieren kunnen voeren, knuffelen en andere activiteiten kunnen beleven. Het chalet zelf is modern ingericht en heeft een gezellige woonkamer. De keuken beschikt onder andere over een kookplaat, koffiezetapparaat, waterkoker, koelkast, vaatwasser en magnetron. De slaapkamers hebben comfortabele boxsprings en het chalet heeft een badkamer met douche en toilet. Na een gezellige dag kom je tot rust op je eigen overdekte veranda en geniet je van het uitzicht over de polder of het park.
Kijk voor meer informatie over de accommodatie op de website van Vakantiepark Molenwaard.