2-daagse reis voor 2 personen naar de romantische stad Parijs met Slangen Reizen!

Geniet 2 dagen van Parijs, dé stad van de liefde met een eeuwenoude geschiedenis en een prachtige architectuur, die je bezocht moet hebben! Ontdek onder andere 't Louvre, Nôtre Dame de Eiffeltoren en veel meer!

t.w.v. € 199,90

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

  • 2-daagse reis naar Parijs voor 2 personen met Slangen Reizen, t.w.v. €199,90.
    - Inclusief 1x overnachting, 1x ontbijtbuffet, stadstour, 20 kg bagage en vervoer per luxe touringcar
  • De voucher is 3 maanden geldig na betaling.

  • Parijs is één van de mooiste steden ter wereld en je zult je in deze stad echt nooit vervelen!
  • Een comfortabele reis in een luxe touringcar.
  • Een korte stadstour langs de mooiste bezienswaardigheden (onder voorbehoud).
  • Ontdek tijdens de stadstour prachtige bezienswaardigheden, zoals 't Louvre, Nôtre Dame, Arc de Triomf en natuurlijk de Eiffeltoren.
  • Parijs is de stad van de liefde met een eeuwenoude geschiedenis en een prachtige architectuur.
  • Verschillende opstapplaatsen door het hele land (opstapplaatsen en -tijden zijn onder voorbehoud).
  • Je krijgt voldoende tijd om de stad op eigen gelegenheid te verkennen.

  • De voucher is geldig op de door jou gekozen dagen, vooraf reserveren is verplicht.
  • Exclusief: Verplichte SGR, weekendtoeslag, Entreegelden, Reis- annuleringsverzekering.
  • Let op! Je bent in Parijs op de datum die je boekt, je vertrekt in de avond/nacht ervoor.
  • Vooraf reserveren is verplicht.
  • Bekijk alle mogelijke opstapplaatsen hier.
  • Er kan niet gegarandeerd worden dat de gewenste datum beschikbaar is. Klik hier voor de actuele beschikbaarheid. Opstapplaatsen- en tijden zijn onder voorbehoud!
  • Met meerdere personen een reis maken is mogelijk, je dient alle personen in één boeking te plaatsen.
  • Extra opties als stoelen naast elkaar en overige opties zijn bij te boeken bij reservering op de website van Slangen Reizen.
  • Extra bijkopen is mogelijk per 2 personen.
  • Exclusief calamiteitenfonds van €2,50 per 9 pax.
  • Exclusief bijdrage SGR van €5,- per persoon.
  • Voor aankomst in het weekend geldt een toeslag van €7 per persoon.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

  • Je voucher(s) is je betaalbewijs. Download de voucher(s) vanuit je app en laat ze scannen vanaf je smartphone of print de voucher(s) uit.
  • Let op: het reserveren van een datum is verplicht!
  • Lees hier de maatregelen omtrent het coronavirus die Slangen Reizen heeft genomen om een bezoek zo veilig mogelijk te laten verlopen.
  • Kijk op de website van Slangen Reizen voor de actuele informatie.
  • Opstapplaatsen- en tijden zijn onder voorbehoud!

2-daagse reis naar Parijs

Een tweedaagse reis per luxe touringcar naar Parijs. Parijs is de stad van de liefde met een eeuwenoude geschiedenis en een prachtige architectuur. Cultuur en romantiek worden afgewisseld met moderne winkelstraten en vele bezienswaardigheden. Breng een bezoek aan de Eiffeltoren, Montmartre of het Louvre, ga winkelen in de Galeries Lafayette of wandel heerlijk langs de Seine. Ga mee op reis en ontdek de vele pareltjes die Parijs te bieden heeft. Een stad die je bezocht moét hebben!

Programma

Dag 1 - De heenreis & vrije tijd
Op de eerste dag van de busreis Parijs vertrek je in de avond/nacht van te voren richting Parijs. In de vroege ochtend arriveer je in de stad Parijs. De chauffeur zet je af bij de Seine waar je voldoende vrije tijd hebt om Parijs op eigen gelegenheid te verkennen. Maak bijvoorbeeld een boottocht over de Seine. In de vroege avond zal de chauffeur je weer ophalen voor een stadrondrit/lichttour (onder voorbehoud) langs bezienswaardigheden zoals Het Louvre, Place de la Concorde, Place Vendôme, Avenue des Champs-Élysées en de Dôme des Invalides. Daarna zal de chauffeur je weer terug brengen naar het hotel

Dag 2 - Sightseeing, vrije tijd & de terugreis
Na het ontbijt vertrek je naar het centrum van Parijs, waar je kan deelnemen aan de sightseeing tour (inclusief) of op eigen gelegenheid de stad verkennen. De dag start bij de Eiffeltoren*. Er is voldoende tijd om dit iconische bouwwerk te bezichtigen. Vervolgens brengt de chauffeur je naar Montmartre waar je de gelegenheid krijgt om de befaamde basiliek de Sacré-Coeur te bezichtigen. Ook kun je het kunstenaarsplein Place du Tertre bezoeken. In de middag vertrekt de bus weer terug naar Nederland, waar je naar verwachting in de late avond de grens over rijdt. Vervolgens word je weer afgezet bij jouw opstapplaats.

* Wens je de Eiffeltoren te beklimmen? Dan wordt aangeraden dit op dag één te doen.

Let op: Je bent in Parijs op de datum die u boekt, u vertrekt in de avond/nacht ervoor! Op sommige data kan er gebruik worden gemaakt van een wisselpunt.

De accomodatie
Je overnacht in Hotel Ibis Rungis *** (of gelijkwaardig) of Hotel Chateaubriand Malabry *** (of gelijkwaardig). Kijk hier voor meer informatie.

Inclusief:
  • 1 Overnachting
  • 1 Maal ontbijtbuffet
  • Stadstour
  • Vervoer per luxe touringcar
  • 20 kg bagage
Exclusief:
  • Weekendtoeslag
  • Overige Verzorging
  • Entreegelden
  • Reis- annuleringsverzekering
  • Toeslag 1- en 3-persoonskamer
  • Calamiteitenfonds