2-daagse reis voor 2 personen naar de romantische stad Parijs met Slangen Reizen!
Geniet 2 dagen van Parijs, dé stad van de liefde met een eeuwenoude geschiedenis en een prachtige architectuur, die je bezocht moet hebben! Ontdek onder andere 't Louvre, Nôtre Dame de Eiffeltoren en veel meer!
- 2-daagse reis naar Parijs voor 2 personen met Slangen Reizen, t.w.v. €199,90.
- Inclusief 1x overnachting, 1x ontbijtbuffet, stadstour, 20 kg bagage en vervoer per luxe touringcar - Geldig voor 2 personen.
- De voucher is 3 maanden geldig na betaling.
- Parijs is één van de mooiste steden ter wereld en je zult je in deze stad echt nooit vervelen!
- Een comfortabele reis in een luxe touringcar.
- Een korte stadstour langs de mooiste bezienswaardigheden (onder voorbehoud).
- Ontdek tijdens de stadstour prachtige bezienswaardigheden, zoals 't Louvre, Nôtre Dame, Arc de Triomf en natuurlijk de Eiffeltoren.
- Parijs is de stad van de liefde met een eeuwenoude geschiedenis en een prachtige architectuur.
- Verschillende opstapplaatsen door het hele land (opstapplaatsen en -tijden zijn onder voorbehoud).
- Je krijgt voldoende tijd om de stad op eigen gelegenheid te verkennen.
- De voucher is geldig op de door jou gekozen dagen, vooraf reserveren is verplicht.
- Exclusief: Verplichte SGR, weekendtoeslag, Entreegelden, Reis- annuleringsverzekering.
- Let op! Je bent in Parijs op de datum die je boekt, je vertrekt in de avond/nacht ervoor.
- Vooraf reserveren is verplicht.
- Bekijk alle mogelijke opstapplaatsen hier.
- Er kan niet gegarandeerd worden dat de gewenste datum beschikbaar is. Klik hier voor de actuele beschikbaarheid. Opstapplaatsen- en tijden zijn onder voorbehoud!
- Met meerdere personen een reis maken is mogelijk, je dient alle personen in één boeking te plaatsen.
- Extra opties als stoelen naast elkaar en overige opties zijn bij te boeken bij reservering op de website van Slangen Reizen.
- Extra bijkopen is mogelijk per 2 personen.
- Exclusief calamiteitenfonds van €2,50 per 9 pax.
- Exclusief bijdrage SGR van €5,- per persoon.
- Voor aankomst in het weekend geldt een toeslag van €10 per persoon.
- Exclusief eventuele brandstoftoeslag.
- Je voucher(s) is je betaalbewijs. Download de voucher(s) vanuit je app en laat ze scannen vanaf je smartphone of print de voucher(s) uit.
- Let op: het reserveren van een datum is verplicht!
- Lees hier de maatregelen omtrent het coronavirus die Slangen Reizen heeft genomen om een bezoek zo veilig mogelijk te laten verlopen.
- Kijk op de website van Slangen Reizen voor de actuele informatie.
- Opstapplaatsen- en tijden zijn onder voorbehoud!
2-daagse reis naar Parijs
Een tweedaagse reis per luxe touringcar naar Parijs. Parijs is de stad van de liefde met een eeuwenoude geschiedenis en een prachtige architectuur. Cultuur en romantiek worden afgewisseld met moderne winkelstraten en vele bezienswaardigheden. Breng een bezoek aan de Eiffeltoren, Montmartre of het Louvre, ga winkelen in de Galeries Lafayette of wandel heerlijk langs de Seine. Ga mee op reis en ontdek de vele pareltjes die Parijs te bieden heeft. Een stad die je bezocht moét hebben!
Programma
De accommodatie
- 1 Overnachting
- 1 Maal ontbijtbuffet
- Stadstour
- Vervoer per luxe touringcar
- 20 kg bagage
- Weekendtoeslag
- Overige Verzorging
- Entreegelden
- Reis- annuleringsverzekering
- Toeslag 1- en 3-persoonskamer
- Calamiteitenfonds