Ontdek met 2 personen de romantische stad Parijs in één dag!

Een dagje naar Parijs? Dé stad van de liefde met een eeuwenoude geschiedenis en een prachtige architectuur, die je bezocht moet hebben! Ontdek onder andere 't Louvre, Nôtre Dame en de Eiffeltoren en veel meer!

Parijs, France

t.w.v. € 93,40

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

  • Dagtocht naar Parijs met Slangen Reizen, incl. stadstour (t.w.v. € 93,40).
  • De voucher is 3 maanden geldig na betaling.

  • Een comfortabele reis in een luxe touringcar.
  • Een korte stadstour langs de mooiste bezienswaardigheden (onder voorbehoud).
  • Ontdek tijdens de stadstour prachtige bezienswaardigheden, zoals 't Louvre, Nôtre Dame, Arc de Triomf en natuurlijk de Eiffeltoren.
  • Parijs is de stad van de liefde met een eeuwenoude geschiedenis en een prachtige architectuur.
  • Verschillende opstapplaatsen door het hele land (opstapplaatsen en -tijden zijn onder voorbehoud).
  • Minimaal 9 uur de tijd om zelf de stad te verkennen.

  • De voucher is geldig op de door jou gekozen dag, vooraf reserveren is verplicht.
  • Exclusief: Overige Verzorging , Entreegelden, Reis- annuleringsverzekering.
  • Let op! Je bent in Parijs op de datum die je boekt, je vertrekt in de avond/nacht ervoor.
  • Vooraf reserveren is verplicht.
  • Bekijk alle mogelijke opstapplaatsen hier.
  • Er kan niet gegarandeerd worden dat de gewenste datum beschikbaar is. Klik hier voor de actuele beschikbaarheid. Opstapplaatsen- en tijden zijn onder voorbehoud!
  • Met meerdere personen een reis maken is mogelijk, je dient alle personen in één boeking te plaatsen.
  • Extra opties als stoelen naast elkaar en overige opties zijn bij te boeken bij reservering op de website van Slangen Reizen.
  • Extra bijkopen is mogelijk per 2 personen.
  • Voor aankomst in het weekend geldt een toeslag van €10,- per persoon
  • Exclusief calamiteitenfonds van €2,50 per 9 pax.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

  • Je voucher(s) is je betaalbewijs. Download de voucher(s) vanuit je app en laat ze scannen vanaf je smartphone of print de voucher(s) uit.
  • Let op: het reserveren van een datum is verplicht!
  • Lees hier de maatregelen omtrent het coronavirus die Slangen Reizen heeft genomen om een bezoek zo veilig mogelijk te laten verlopen.
  • Kijk op de website van Slangen Reizen voor de actuele informatie.
  • Opstapplaatsen- en tijden zijn onder voorbehoud!

Dagtocht naar het romantische Parijs

Een eendaagse reis per luxe touringcar naar Parijs. Parijs is de stad van de liefde met een eeuwenoude geschiedenis en een prachtige architectuur. Cultuur en romantiek worden afgewisseld met moderne winkelstraten en vele bezienswaardigheden.  Breng een bezoek aan de Eiffeltoren, Montmartre of het Louvre, ga winkelen in de Galeries Lafayette of wandel heerlijk langs de Seine. Ga mee op reis en ontdek de vele pareltjes die Parijs te bieden heeft. Een stad die je bezocht moét hebben!

Programma

In de vroege ochtend passeer je de Nederlandse grens per luxe touringcar. Voordat je wordt afgezet in Parijs maak je eerst nog een stadstour (onder voorbehoud) langs de prachtige bezienswaardigheden, zoals 't Louvre, Madeleine, Graf van Napoleon, Nôtre Dame, Dome des Invalides, Arc de Triomf en natuurlijk de Eiffeltoren. Na deze prachtige rondrit krijg je voldoende tijd (minimaal 9 uur) om de stad te bezichtigen, ook kun je op eigen gelegenheid een boottocht maken over de Seine (exclusief). In de avond reis je weer terug, in de vroege ochtend zul je weer terug zijn in Nederland.