Een dagje naar Berlijn met 2 personen!
Een dagje naar Berlijn met 2 personen!
Een dagje naar Berlijn met 2 personen!
Een dagje naar Berlijn met 2 personen!
Een dagje naar Berlijn met 2 personen!
Een dagje naar Berlijn met 2 personen!
Een dagje naar Berlijn met 2 personen!
Een dagje naar Berlijn met 2 personen!
Een dagje naar Berlijn met 2 personen!

Een dagje naar Berlijn met 2 personen!

5.0 / 5 (1 beoordeling)

Ga mee op dagtocht naar Berlijn! Het bruisende Berlijn is weer één! Ontdek de vele bezienswaardigheden als Alexanderplatz, Reichstag, Brandenburger Tor, de Berlijnse muur en Checkpoint Charlie.

Een dagje naar Berlijn met 2 personen!
Een dagje naar Berlijn met 2 personen!
Een dagje naar Berlijn met 2 personen!
Een dagje naar Berlijn met 2 personen!
Een dagje naar Berlijn met 2 personen!
Een dagje naar Berlijn met 2 personen!
Een dagje naar Berlijn met 2 personen!
Een dagje naar Berlijn met 2 personen!
Een dagje naar Berlijn met 2 personen!

Een dagje naar Berlijn met 2 personen!

5.0 / 5 (1 beoordeling)

Ga mee op dagtocht naar Berlijn! Het bruisende Berlijn is weer één! Ontdek de vele bezienswaardigheden als Alexanderplatz, Reichstag, Brandenburger Tor, de Berlijnse muur en Checkpoint Charlie.

Ga mee op dagtocht naar Berlijn! Het bruisende Berlijn is weer één! Ontdek de vele bezienswaardigheden als Alexanderplatz, Reichstag, Brandenburger Tor, de Berlijnse muur en Checkpoint Charlie.

De veiling

  • Dagtocht naar Berlijn met Slangen Reizen, incl. stadstour (t.w.v. € 107,40).
  • Geldig voor 2 personen.
  • De voucher is 3 maanden geldig na betaling.

Wat te verwachten

  • Een comfortabele reis in een luxe touringcar.
  • Een korte stadstour langs de mooiste bezienswaardigheden (onder voorbehoud).
  • Ontdek tijdens de stadstour prachtige bezienswaardigheden, zoals Alexanderplatz, Reichstag, Brandenburger Tor en Checkpoint Charlie.
  • Kom meer te weten over de Berlijnse muur.
  • Berlijn is een mengeling van oude historische architectuur en hippe hedendaagse wijken. 
  • Verschillende opstapplaatsen door het hele land (opstapplaatsen en -tijden zijn onder voorbehoud).
  • Je krijgt voldoende tijd om de stad op eigen gelegenheid te verkennen.

Goed om te weten

  • De voucher is geldig op de door jou gekozen dag, vooraf reserveren is verplicht. 
  • Exclusief: Overige Verzorging , Entreegelden, Reis- annuleringsverzekering.
  • Let op! Je bent in Berlijn op de datum die je boekt, je vertrekt in de avond/nacht ervoor.
  • Vooraf reserveren is verplicht.
  • Bekijk alle mogelijke opstapplaatsen hier.
  • Er kan niet gegarandeerd worden dat de gewenste datum beschikbaar is. Klik hier voor de actuele beschikbaarheid. Opstapplaatsen- en tijden zijn onder voorbehoud!
  • Met meerdere personen een reis maken is mogelijk, je dient alle personen in één boeking te plaatsen. 
  • Extra opties als stoelen naast elkaar en overige opties zijn bij te boeken bij reservering op de website van Slangen Reizen.
  • Extra bijkopen is mogelijk per 2 personen.
  • Voor aankomst in het weekend geldt een toeslag van €7,- per persoon .
  • Exclusief calamiteitenfonds van €2,50 per 9 pax.
  • Exclusief bijdrage SGR van €5,- per persoon.

Gebruikersvoorwaarden

  • Je ontvangt de voucher(s) na betaling direct per e-mail.
  • De voucher(s) vind je terug in je profiel bij je gewonnen veilingen of klik op ‘tickets’ in de app.
  • Je voucher(s) is je entreebewijs. Download de voucher(s) vanuit je app en laat ze scannen vanaf je smartphone of print de voucher(s) uit.
  • Als je de veiling wint, ben je verplicht deze te betalen.
  • Let op: het reserveren van een datum is verplicht! 
  • Kijk op de website van Slangen Reizen voor de actuele informatie.
  • Opstapplaatsen- en tijden zijn onder voorbehoud!
  • Annuleren van deze veiling is niet mogelijk. Zie hiervoor ook de algemene voorwaarden.

Meer informatie

Dagtocht naar bruisend Berlijn

De unieke stad Berlijn, die ooit verdeeld was in twee delen, is nu weer één bruisende stad. Berlijn is een mengeling van oude historische architectuur en hippe hedendaagse wijken. Kunst- en shopliefhebbers komen oren en ogen te kort! De stad bruist door het uitgaansleven, de vele concertzalen, musea en theaters. 

De prachtstad staat natuurlijk bekend om de Berlijnse muur, die de stad vroeger verdeelde in Oost-Berlijn en West-Berlijn. Maar Berlijn biedt nog zó veel meer. Breng een bezoek aan de Branderburger Tor, Rijksdag, Checkpoint Charlie, Berliner Dom en/of de televisietoren van Berlijn. 

Programma

In de avond/nacht begint de reis! In de vroege ochtend arriveren we per luxe touringcar de stad Berlijn. Voordat je afgezet wordt in het centrum, maak je eerst nog een stadstour langs de prachtige bezienswaardigheden zoals onder andere Alexanderplatz, Reichstag, Brandenburger Tor en Checkpoint Charlie (de geplande stadstour is onder voorbehoud). Na deze prachtige rondrit wordt je afgezet bij KaDeWe. Ook kun je ervoor kiezen om uit te stappen bij Hauptbahnhof, vanaf hier kun je deelnemen aan de boottocht over de Spree (exclusief). In de avond beginnen we aan de terugreis, in de vroege ochtend zul je weer terug zijn in Nederland.

Momenteel uitverkocht

Deze veiling is momenteel uitverkocht. Schrijf je in voor de nieuwsbrief om op te hoogte gehouden te worden.

Foto's

Meldingen

Om je beter en persoonlijker te helpen, maakt Ticketveiling.nl gebruik van cookies en vergelijkbare technieken.

Oeps, je hebt helaas geen internetverbinding.