Half pension hotelarrangement voor 2 personen bij Merici Hotel Sittard!
Half pension hotelarrangement voor 2 personen bij Merici Hotel Sittard!
Half pension hotelarrangement voor 2 personen bij Merici Hotel Sittard!
Half pension hotelarrangement voor 2 personen bij Merici Hotel Sittard!
Half pension hotelarrangement voor 2 personen bij Merici Hotel Sittard!
Half pension hotelarrangement voor 2 personen bij Merici Hotel Sittard!
Half pension hotelarrangement voor 2 personen bij Merici Hotel Sittard!
Half pension hotelarrangement voor 2 personen bij Merici Hotel Sittard!
Half pension hotelarrangement voor 2 personen bij Merici Hotel Sittard!

Half pension hotelarrangement voor 2 personen bij Merici Hotel Sittard!

Geniet samen van een heerlijke overnachting in een Superior Room bij Merici Hotel Sittard, inclusief uitgebreid buffetontbijt en een heerlijke 3-gangendiner. 

Half pension hotelarrangement voor 2 personen bij Merici Hotel Sittard!
Half pension hotelarrangement voor 2 personen bij Merici Hotel Sittard!
Half pension hotelarrangement voor 2 personen bij Merici Hotel Sittard!
Half pension hotelarrangement voor 2 personen bij Merici Hotel Sittard!
Half pension hotelarrangement voor 2 personen bij Merici Hotel Sittard!
Half pension hotelarrangement voor 2 personen bij Merici Hotel Sittard!
Half pension hotelarrangement voor 2 personen bij Merici Hotel Sittard!
Half pension hotelarrangement voor 2 personen bij Merici Hotel Sittard!
Half pension hotelarrangement voor 2 personen bij Merici Hotel Sittard!

Half pension hotelarrangement voor 2 personen bij Merici Hotel Sittard!

Geniet samen van een heerlijke overnachting in een Superior Room bij Merici Hotel Sittard, inclusief uitgebreid buffetontbijt en een heerlijke 3-gangendiner. 

Geniet samen van een heerlijke overnachting in een Superior Room bij Merici Hotel Sittard, inclusief uitgebreid buffetontbijt en een heerlijke 3-gangendiner. 

De veiling

  • Hotelovernachting voor 2 personen in een Superior Room + welkomstdrankje + ontbijt + 3-gangendiner bij Merici Hotel Sittard, t.w.v. €230.
  • De voucher is 6 maanden geldig na het winnen van de veiling. 
  • Locatie: Sittard - (Oude Markt 5-7, 6131 EN). 

Wat te verwachten

  • Merici Hotel Sittard is een 4-sterrenkloosterhotel.
  • Geniet van een heerlijk ontspannen verblijf in een Superior Room in hartje Sittard.
  • Het hotel is de perfecte locatie om Sittard en en de omliggende omgeving te verkennen.
  • Inclusief uitgebreid buffetontbijt!
  • Inclusief een heerlijke 3-gangendiner van de dag. Dit scheelt per dag.
  • Je overnacht in een Superior Room die van alle gemakken voorzien is.

Goed om te weten

  • Aankomst ma t/m do + zondag.
  • Inchecken kan vanaf 15:00 uur, uitchecken tot 11:00 uur.
  • Exclusief city tax van €5 per persoon per nacht. Deze dient betaald te worden in het hotel.
  • Uiteraard wordt er bij het ontbijt rekening gehouden met vegetariërs en (di)eetwensen of allergieën, vermeld deze bij je reservering.
  • Parkeren is mogelijk voor €15 per dag.

Gebruikersvoorwaarden

  • Je ontvangt de voucher(s) na betaling direct per e-mail.
  • De voucher(s) vind je terug in je profiel bij je gewonnen veilingen of klik op ‘tickets’ in de app.
  • Je voucher(s) is je bewijs van betaling.
  • Als je de veiling wint, ben je verplicht deze te betalen.
  • De voucher(s) is niet te gebruiken i.c.m. andere acties en is niet inwisselbaar voor contanten.
  • Telefonisch reserveren is verplicht. Meer informatie vind je op de voucher.
  • De tax and handling fee dient in het hotel te worden voldaan.
  • Het is niet mogelijk een gemaakte reservering te wijzigen.

Locatie

Locatie

Oude Markt 5-7
6131 EN Sittard

Routebeschrijving

Meer informatie

Merici Hotel Sittard

Merici Hotel Sittard is een 4-sterrenkloosterhotel gelegen in hartje Sittard. De locatie is de perfecte uitvalsbasis om gezellig te shoppen of te dineren in de stad, maar ook om een prachtige wandeling of fietstocht te maken door de natuur. De Superior Room is een ruime kamer van ±30 m2 dat van  alle gemakken voorzien is.

Superior Room

  • Airco
  • Badkamer met toilet en regendouche
  • Bureau
  • Gratis wifi
  • Kluis
  • Nespresso-machine
  • 42 inch flatscreen-televisie

Momenteel uitverkocht

Deze veiling is momenteel uitverkocht. Schrijf je in voor de nieuwsbrief om op te hoogte gehouden te worden.

Foto's

Meldingen

Om je beter en persoonlijker te helpen, maakt Ticketveiling.nl gebruik van cookies en vergelijkbare technieken.

Oeps, je hebt helaas geen internetverbinding.