1 overnachting voor 2 personen in BWD De Eijckenhoff + ontbijt, 2-gangen diner en entree Sauna Drôme!

Kom heerlijk genieten met 2 personen van een verblijf bij BWD De Eijckenhoff inclusief ontbijt, 2-gangen diner, entree voor Sauna Drôme Putten en een wandel- of fietsroute.

Putten, Gelderland

  • 1 overnachting voor 2 personen bij BWD De Eijckenhoff, inclusief ontbijt,
    entree Sauna Drôme, een 2-gangen diner en wandel- fietsroute, t.w.v. €199.
  • 4 maanden geldig na het winnen van de veiling.
  • Locatie: Putten (Poolseweg 27,3881RC).

  • BWD De Eijckenhoff is een sfeervolle bed and breakfast, die slechts 400 meter van Sauna Drôme verwijderd is.
  • De overnachting is inclusief ontbijt, een 2 gangen diner en entree voor Sauna Drôme en een wandel- of fietsroute.
  • De kamer is inclusief bedlinnen, handdoeken en een koffie/thee voorziening.
  • Sauna Drôme wordt door velen één van de mooiste sauna’s van Nederland genoemd.
  • Gratis wifi en gratis parkeren inbegrepen.
  • Geniet van een ontspannen weekendje weg!

  • Het 2-gangen diner wordt in het restaurant van Sauna Drôme Putten geserveerd.
  • In de kamer staat een tweepersoonsbed.
  • Mocht je liever op de begane grond slapen, is dit aan te geven bij het maken van een reservering.

  • Reserveren is verplicht. Je dient na het winnen van de veiling per mail een reservering te maken.
  • Je voucher is je bewijs van betaling. Neem deze uitgeprint mee naar de BWD.

BWD De Eijckenhoff

BWD De Eijckenhoff is een sfeervolle bed and breakfast, die slechts 400 meter van Sauna Drôme verwijderd is. De kamer is voorzien van alle benodigdheden voor een comfortabel verblijf. De kamer beschikt over:

  • Bedlinnen
  • Handdoeken
  • Koffie & Theevoorzieningen
  • Gratis WiFi
  • Toilet
  • Wastafel
  • Douche

Je verblijf is inclusief ontbijt, een 2 gangen diner, entree voor Sauna Drôme en een wandel- of fietsroute. Het park de Eijckenhoff is gevestigd in Putten, midden in de Veluwe. Het gebied rondom het park bevat een gevarieerde en rijke natuur, waar genoeg te zien is. Vanuit het park kan je beginnen met zowel fiets- als wandelroutes om de natuur rondom Putten te verkennen.

Sauna Drôme

Midden in de prachtige natuur van de Veluwe ligt Sauna Drôme. Traditionele Finse houten sauna’s, omsloten door dennenbomen en gelegen aan bosmeren, geven je de authentieke Finse beleving. De variatie aan sauna’s en baden zijn de ingrediënten om een dag heerlijk te ont-stressen, ontspannen en op te laden.

Kijk voor meer informatie op de website van BWD Eijckenhof.

Poolseweg 27
3881RC Putten