2 tickets voor Het Italië Evenement Smaak & Stijl op Kasteel de Haar!

Smaakvol genieten bij het Italië evenement! Laat je inspireren door de geweldige Italiaanse muziek, de bijzondere Italiaanse sfeer en de mix van traditionele en moderne gerechten.

Haarzuilens, Utrecht

t.w.v. € 38,00

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

  • 2 tickets voor Het Italië Evenement, t.w.v. € 38.
  • Eenmalig geldig op 11, 12 of 13 september 2020.
  • Locatie: Kasteel de Haar - (Kasteellaan 1, 3455RR, Haarzuilens).

  • Waan je in een wereld waar alles Italiaans is!
  • Geniet van de geweldige Italiaanse muziek, heerlijke traditionele en moderne gerechten en de bijzondere Italiaanse sfeer.
  • Met meer dan 250 artiesten, koks, kunstenaars en exposanten in een karakteristieke omgeving.
  • Luister naar inspirerende verhalen van Ik vertrek.
  • Het evenement is makkelijk bereikbaar.

  • € 10 parkeerkosten per auto, per dag. Parkeerkaarten kunnen worden gekocht bij de kassa’s van Kasteel de Haar.
  • Let op: kinderen tot en met 12 jaar mogen gratis naar binnen, maar kunnen zich ook helemaal uitleven. Er is een mega-springkussen en voor de echte waaghalzen is er ook Le Perle dell'Acqua. Wie kan er op water lopen zonder te vallen of nat te worden? Daarnaast kunnen de kids hun gezicht laten omtoveren tot een prachtig kunstwerk.
  • Vooraf reserveren verplicht.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

  • De voucher(s) geeft eenmaal toegang tot Het Italië Evenement en wordt bij de ingang van Het Italië Evenement op uniekheid gecontroleerd.
  • LET OP: het reserveren van een tijdslot is momenteel verplicht!
  • Kijk op de website van Italië Evenementen voor actuele informatie
  • Bekijk hier de maatregelen rondom het coronavirus.

Het Italië Evenement | Smaak & Stijl 2020

In september staan er weer 3 heerlijke Italiaanse feestdagen in de agenda. Het Italië Evenement | Smaak & Stijl 2020 rond Kasteel de Haar belooft ook dit jaar weer een ultieme mix te worden van tradities en nieuwe verrassingen. De Italiaanse driedaagse biedt al sinds 2004 volop keuken- en kofferinspiratie voor Italië-liefhebbers. Geniet van de geweldige Italiaanse muziek, heerlijke traditionele en moderne gerechten en de bijzondere Italiaanse sfeer. Daarbij speelt Le Marche dit jaar een grote rol. De relatief onbekende regio laat zich van zijn beste kant zien, horen en proeven. Pssst… Dit is voor veel Italianen de favoriete vakantiebestemming. Luister in de picknickweide naar inspirerende verhalen van Ik vertrek en volg de verschillende kookdemo's. Los van deze specials heeft het evenement ook dit jaar weer meer dan 250 artiesten, koks, kunstenaars en exposanten in de aanbieding. Zij vieren op de pleinen, lanen en terrassen in de kasteeltuin het ‘Italiaanste’ feest van Nederland. Feest jij mee?

Ook dit jaar vindt het Italië Evenement plaats in de prachtige parken en tuinen van Kasteel de Haar in Haarzuilens. Het kasteel is niet alleen het grootste kasteel van Nederland, het is ook door de lezers van de Telegraaf uitgeroepen tot het mooiste kasteel van Nederland.

Kijk voor meer informatie op de website van Het Italië Evenement

Kasteellaan 1
3455RR Haarzuilens