Populair

Winters wandelarrangement bij Bistrot Volte in het centrum van Sittard!

Geniet bij Bistrot Volte in het centrum van Sittard van een compleet wandelarrangement inclusief koffie + lekkernij, prachtige route door de stad en bij terugkomst bockbier of wijn + winters hapje.

Sittard, Limburg

t.w.v. € 40,00

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

  • Een compleet wandelarrangement voor 2 personen bij Bistrot Volte, t.w.v. €40.
  • Inclusief koffie + lekkernij en bij terugkomst bockbier of wijn + winters hapje.
  • De voucher is geldig t/m 15 maart 2022.
  • Locatie: Sittard - (Oude Markt 5-7, 6131 EN).

  • Ontdek Sittard met een compleet wandelarrangement bij Bistrot Volte!
  • Bistrot Volte is de nieuwe hotspot in Sittard, gevestigd in het voormalige Ursulinenklooster.
  • Geniet bij aankomst van een heerlijk kopje koffie met een zoete lekkernij.
  • Prachtige route door het historische centrum van Sittard.
  • Sluit de dag af met een glaasje bockbier of wijn met een winters hapje.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

  • Je voucher(s) is je bewijs van betaling.
  • Telefonisch reserveren is verplicht. Meer informatie vind je op de voucher.
  • De tax and handling fee dient in het hotel te worden voldaan.
  • Het is niet mogelijk een gemaakte reservering te wijzigen.

Compleet wandelarrangement bij Bistrot Volte

Proef de sfeer van de historische stad Sittard met een compleet wandelarrangement bij Bistrot Volte. Bistrot Volte is nieuwe hotspot in Sittard. Bij aankomst geniet je hier van een heerlijk kopje koffie met een zoete lekkernij. Daarna verken je historische binnenstad van Sittard met een prachtige stadswandelen. Je  eindigt weer bij Bistrot Volte, waar je met een glaasje bockbier of wijn met een winters hapje de dag afsluit.

Wandelarrangement

  • Aankomst - Koffie met een zoete lekkernij (bijvoorbeeld apfelstrudel).
  • Wandeling - Prachtige route door het historische centrum van Sittard.
  • Terugkomst -Glaasje bockbier of wijn met een winters hapje (bijvoorbeeld een mini-hotdog).

Kijk voor meer informatie op de website van Bistrot Volte.

Oude Markt 5-7
6131 EN Sittard