Winters wandelarrangement bij Bistrot Volte in het centrum van Sittard!
Winters wandelarrangement bij Bistrot Volte in het centrum van Sittard!
Winters wandelarrangement bij Bistrot Volte in het centrum van Sittard!
Winters wandelarrangement bij Bistrot Volte in het centrum van Sittard!
Winters wandelarrangement bij Bistrot Volte in het centrum van Sittard!
Winters wandelarrangement bij Bistrot Volte in het centrum van Sittard!
Winters wandelarrangement bij Bistrot Volte in het centrum van Sittard!

Winters wandelarrangement bij Bistrot Volte in het centrum van Sittard!

Geniet bij Bistrot Volte in het centrum van Sittard van een compleet wandelarrangement inclusief koffie + lekkernij, prachtige route door de stad en bij terugkomst bockbier of wijn + winters hapje.

Winters wandelarrangement bij Bistrot Volte in het centrum van Sittard!
Winters wandelarrangement bij Bistrot Volte in het centrum van Sittard!
Winters wandelarrangement bij Bistrot Volte in het centrum van Sittard!
Winters wandelarrangement bij Bistrot Volte in het centrum van Sittard!
Winters wandelarrangement bij Bistrot Volte in het centrum van Sittard!
Winters wandelarrangement bij Bistrot Volte in het centrum van Sittard!
Winters wandelarrangement bij Bistrot Volte in het centrum van Sittard!

Winters wandelarrangement bij Bistrot Volte in het centrum van Sittard!

Geniet bij Bistrot Volte in het centrum van Sittard van een compleet wandelarrangement inclusief koffie + lekkernij, prachtige route door de stad en bij terugkomst bockbier of wijn + winters hapje.

Geniet bij Bistrot Volte in het centrum van Sittard van een compleet wandelarrangement inclusief koffie + lekkernij, prachtige route door de stad en bij terugkomst bockbier of wijn + winters hapje.

De veiling

  • Een compleet wandelarrangement voor 2 personen bij Bistrot Volte, t.w.v. €40.
  • Inclusief koffie + lekkernij en bij terugkomst bockbier of wijn + winters hapje.
  • De voucher is geldig t/m 15 maart 2022.
  • Locatie: Sittard - (Oude Markt 5-7, 6131 EN). 

Wat te verwachten

  • Ontdek Sittard met een compleet wandelarrangement bij Bistrot Volte!
  • Bistrot Volte is de nieuwe hotspot in Sittard, gevestigd in het voormalige Ursulinenklooster.
  • Geniet bij aankomst van een heerlijk kopje koffie met een zoete lekkernij.
  • Prachtige route door het historische centrum van Sittard.
  • Sluit de dag af met een glaasje bockbier of wijn met een winters hapje.
     

Gebruikersvoorwaarden

  • Je ontvangt de voucher(s) na betaling direct per e-mail.
  • De voucher(s) vind je terug in je profiel bij je gewonnen veilingen of klik op ‘tickets’ in de app.
  • Je voucher(s) is je bewijs van betaling.
  • Als je de veiling wint, ben je verplicht deze te betalen.
  • De voucher(s) is niet te gebruiken i.c.m. andere acties en is niet inwisselbaar voor contanten.
  • Telefonisch reserveren is verplicht. Meer informatie vind je op de voucher.
  • De tax and handling fee dient in het hotel te worden voldaan.
  • Het is niet mogelijk een gemaakte reservering te wijzigen.

Locatie

Locatie

Oude Markt 5-7
6131 EN Sittard

Routebeschrijving

Meer informatie

Compleet wandelarrangement bij Bistrot Volte

Proef de sfeer van de historische stad Sittard met een compleet wandelarrangement bij Bistrot Volte. Bistrot Volte is nieuwe hotspot in Sittard. Bij aankomst geniet je hier van een heerlijk kopje koffie met een zoete lekkernij. Daarna verken je historische binnenstad van Sittard met een prachtige stadswandelen. Je  eindigt weer bij Bistrot Volte, waar je met een glaasje bockbier of wijn met een winters hapje de dag afsluit. 

Wandelarrangement

  • Aankomst - Koffie met een zoete lekkernij (bijvoorbeeld apfelstrudel).
  • Wandeling - Prachtige route door het historische centrum van Sittard.
  • Terugkomst -Glaasje bockbier of wijn met een winters hapje (bijvoorbeeld een mini-hotdog).

Kijk voor meer informatie op de website van Bistrot Volte.

Momenteel uitverkocht

Deze veiling is momenteel uitverkocht. Schrijf je in voor de nieuwsbrief om op te hoogte gehouden te worden.

Foto's

Meldingen

Om je beter en persoonlijker te helpen, maakt Ticketveiling.nl gebruik van cookies en vergelijkbare technieken.

Oeps, je hebt helaas geen internetverbinding.