3-gangen verrassingsdiner voor 2 personen in de Euromast!

Laat je verrassen tijdens een heerlijk 3-gangen surprise diner bij de Euromast in Rotterdam. Dineren op 100 meter hoogte is wel een hele bijzondere ervaring!

Rotterdam, Zuid Holland

t.w.v. € 95,50

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

  • 2 tickets voor een 3-gangen verrassingsdiner bij de Euromast, t.w.v. €95,50.
  • Geldig t/m 3 maanden na het winnen van de veiling.
  • Locatie: Rotterdam (Parkhaven 20, 3016GM).

  • Geniet van het uitzicht vanuit de Brasserie op 100 m hoogte.
  • Laat je verrassen door het 3-gangen verrassingsdiner met dagverse producten.
  • Ga wel 185 meter de hoogte in en bewonder het prachtige uitzicht op de heldere sterren en de skyline van Rotterdam.
  • Leuk om te combineren met een dagje winkelen in Rotterdam.
  • Romantisch dineren met je partner, of gezellig met een vriend(in)!

  • Let op: Als één van de COVID-19-maatregelen is online reservering voor de datum van je bezoek verplicht om toegang te verkrijgen. Op je voucher vind je de informatie om de reservering te maken.
  • Je hebt 1,5 uur de tijd voor het diner.
  • Geldig op basis van beschikbaarheid.
  • Niet geldig tijdens feestdagen en dagen met speciale invulling zoals Vaderdag.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

  • Vooraf een datum en tijd reserveren is verplicht.
  • • Als je de veiling wint, ben je verplicht deze te betalen.
  • Herroepen van deze veiling is mogelijk binnen 14 dagen na ontvangst van de voucher. De voucher dient ongebruikt en niet verzilverd te zijn. Lees meer informatie in de algemene voorwaarden.
  • Het is noodzakelijk om vooraf te reserveren, de contactgegevens vind je op de voucher.
  • Soms zijn delen van de Euromast gesloten wegens weer- of technische omstandigheden of is de Euromast exclusief verhuurd. Het is niet mogelijk om hiervoor restitutie te krijgen. Wil je zeker zijn van volledige toegang, neem dan nog even contact met de Euromast op voor je van huis vertrekt.

3-gangen verrassingsdiner

Laat de tienduizenden lichtjes van Rotterdam het decor van je romantische etentje zijn, of droom in de zomer weg bij een prachtige zonsondergang! De Euromast is het icoon van Rotterdam waar je kunt genieten van het mooiste uitzicht van de stad! In de Brasserie wordt een heerlijk 3-gangen verrassingsdiner geserveerd van dagverse producten.

De Euromast

Voor de romanticus

Ben jij in een romantische bui? Boek dan één van de exclusieve suites Heaven of Stars bij. De suites zijn voorzien van alle gemakken en je hebt een prachtig uitzicht. Vanaf het moment dat je de deur open doet is het alleen nog maar jullie twee. Een glas champagne, bubbelen in de jacuzzi, roomservice het is er allemaal!

Daredevils

Mocht deze hoogte niet uitdagend genoeg zijn, dan kan je ook abseilen van de Euromast. Terwijl je in de open lucht hangt kan je genieten van het onvergetelijke uitzicht over Rotterdam. Een ware adrenaline kick die je nooit meer zal vergeten!

Vervoer

Een makkelijke manier om naar de Euromast te reizen is met het openbaar vervoer. Neem de trein naar Rotterdam Centraal of Station Blaak. Vanaf hier stap je over op de tram, metro of watertaxi. Ook met de auto is de Euromast gemakkelijk te bereiken. Er is voldoende parkeergelegenheid in de buurt waar je gebruik van kan maken tegen betaling.

Kijk voor meer informatie op de website van de Euromast.

Parkhaven 20
3016 GM Rotterdam