Entree tot de Euromast met koffie/thee en gebak!

Een bijzondere uitstap op daadwerkelijk grote hoogte! Ervaar deze bijzondere belevenis en geniet van het uitzicht met een kop thee, koffie of gebak op de Euromast in Rotterdam.

Rotterdam, Zuid Holland

t.w.v. € 34,40

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

  • 2 tickets voor de Euromast, inclusief koffie/thee met gebak, t.w.v. € 34,40.
  • Geldig t/m 3 maanden na het winnen van de veiling.
  • Locatie: Rotterdam (Parkhaven 20, 3016GM).

  • De Euromast is het icoon van Rotterdam!
  • Ga met de Euroscoop naar 185 meter hoogte en bewonder het prachtige uitzicht over de stad en omgeving.
  • Geniet van een heerlijk kop koffie/thee met gebak in het gezellige restaurant Deli (op de begane grond).
  • Leuk om te combineren met een dagje winkelen in Rotterdam.

  • Niet geldig tijdens feestdagen en dagen met speciale invulling zoals bijvoorbeeld Valentijnsdag en Moederdag.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

  • De voucher(s) geeft eenmaal toegang tot de Euromast en wordt bij de ingang van de Euromast op uniekheid gecontroleerd.
  • Lees hier de maatregelen omtrent het coronavirus die de Euromast heeft genomen om een bezoek zo veilig mogelijk te laten verlopen.
  • Soms zijn delen van de Euromast gesloten wegens weer- of technische omstandigheden of is de Euromast exclusief verhuurd. Het is niet mogelijk om hiervoor restitutie te krijgen. Wil je zeker zijn van volledige toegang, neem dan nog even contact met de Euromast op voor je van huis vertrekt.

Daredevils

Als abseilen op jouw bucketlist staat dan ben je hier aan het juiste adres. Terwijl je jezelf laat zakken kan je genieten van een onvergetelijk uitzicht over de wereldstad Rotterdam. Neem je hele familie mee of nodig een vriend of vriendin uit om samen deze unieke beleving mee te maken.

Combineren

De Euromast ligt in de havenstad Rotterdam. Naast deze attractie is er nog van alles te doen in en rondom Rotterdam. Zo kan je vooraf een bezoek brengen aan Blijdorp. Dit is één van de mooiste dierentuinen van Europa. Verder kan je een kijkje nemen in de beroemde Markthal. Het design is prachtig en in deze foodwalhalla vind je 96 spectaculaire versunits met dagverse producten. Kortom genoeg te doen tijdens een dagje uit.

Vervoer

Een makkelijke manier om naar de Euromast te reizen is het openbaar vervoer. Pak de trein naar Rotterdam Centraal of Station Blaak. Vanaf hier stap je over op de tram, metro of watertaxi. Ook met de auto is de Euromast gemakkelijk te bereiken. Er is voldoende parkeergelegenheid waar je gebruik van kan maken tegen betaling.

Kijk voor meer informatie op de website van de Euromast.

Parkhaven 20
3016 GM Rotterdam