Geniet van een heerlijk ontbijt voor 2 bij Brasserie Palace!

Tickets voor een heerlijk ontbijt bij Brasserie Park bij Ticketveiling.nl. Mis deze ontbijt veiling niet en win jouw voordeeluitje met de hoogste korting.

Scheveningen (Strandweg 41a, 2586BZ).

  • Voor 2 personen (bijkopen mogelijk).
  • 3 maanden geldig na het winnen van de veiling.
  • Je ontvangt een reserveringsmail na betaling.

Ontbijt voor 2 personen bij Brasserie Palace in Scheveningen, ter waarde van € 17,50.

Let op: het reserveren is niet mogelijk via onze Ticketveiling app. Je kunt alleen reserveren door in te loggen op Ticketveiling.nl via laptop of PC en kijk dan bij je gewonnen veilingen.

  • Na betaling kun je reserveren via de reserveringslink of via je profiel bij 'Mijn veilingen'.
  • Let op: het reserveren is niet mogelijk via onze Ticketveiling app. Je kunt alleen reserveren door in te liggen op Ticketveiling.nl via laptop of PC en kijk dan bij je gewonnen veilingen.
  • Kies een datum en een tijd en vul je gegevens in.
  • Na betaling ontvang je een bevestiging van de reservering per e-mail.
  • Print de bevestiging uit en neem deze op de dag van je reservering mee.
  • Het is niet mogelijk om je reservering te wijzigen of te annuleren.

Brasserie Palace Scheveningen

Wat is nou een beter begin van je dag dan ontbijten met uitzicht op zee? Bij Brasserie Palace kan dit! Geniet samen van prachtig uitzicht op het strand onder het genot van heerlijke verse broodjes en beleg. Alles wordt geserveerd op een luxe etagère.

Kijk voor meer informatie op de website van Brasserie Palace Scheveningen.

trandweg 41a
2586BZ