Win 1000 euro! Win 1000 euro!
Heerlijke BBQ voor 2 met uitzicht op zee bij Solbeach!
Heerlijke BBQ voor 2 met uitzicht op zee bij Solbeach!
Heerlijke BBQ voor 2 met uitzicht op zee bij Solbeach!
Heerlijke BBQ voor 2 met uitzicht op zee bij Solbeach!
Heerlijke BBQ voor 2 met uitzicht op zee bij Solbeach!
Heerlijke BBQ voor 2 met uitzicht op zee bij Solbeach!
Heerlijke BBQ voor 2 met uitzicht op zee bij Solbeach!
Heerlijke BBQ voor 2 met uitzicht op zee bij Solbeach!
Heerlijke BBQ voor 2 met uitzicht op zee bij Solbeach!
Heerlijke BBQ voor 2 met uitzicht op zee bij Solbeach!
Heerlijke BBQ voor 2 met uitzicht op zee bij Solbeach!
Maak kans op €1000 euro!

Maak kans op €1000 belasting vrij op je rekening!🏆 Hoe? ➡️ Meedoen is punten sparen! Bieden = 1 punt | Winnen = 25 punten | Betalen = 25 punten

Heerlijke BBQ voor 2 met uitzicht op zee bij Solbeach!

3.5 / 5 (2 beoordelingen)
Kom heerlijk genieten van een BBQ diner met uitzicht op strand en zee! Beter kan je je dag niet afsluiten, dan bij Strandpaviljoen Solbeach in Scheveningen!
Heerlijke BBQ voor 2 met uitzicht op zee bij Solbeach!
Heerlijke BBQ voor 2 met uitzicht op zee bij Solbeach!
Heerlijke BBQ voor 2 met uitzicht op zee bij Solbeach!
Heerlijke BBQ voor 2 met uitzicht op zee bij Solbeach!
Heerlijke BBQ voor 2 met uitzicht op zee bij Solbeach!
Heerlijke BBQ voor 2 met uitzicht op zee bij Solbeach!
Heerlijke BBQ voor 2 met uitzicht op zee bij Solbeach!
Heerlijke BBQ voor 2 met uitzicht op zee bij Solbeach!
Heerlijke BBQ voor 2 met uitzicht op zee bij Solbeach!
Heerlijke BBQ voor 2 met uitzicht op zee bij Solbeach!
Heerlijke BBQ voor 2 met uitzicht op zee bij Solbeach!
Maak kans op €1000 euro!

Maak kans op €1000 belasting vrij op je rekening!🏆 Hoe? ➡️ Meedoen is punten sparen! Bieden = 1 punt | Winnen = 25 punten | Betalen = 25 punten

Heerlijke BBQ voor 2 met uitzicht op zee bij Solbeach!

3.5 / 5 (2 beoordelingen)
Kom heerlijk genieten van een BBQ diner met uitzicht op strand en zee! Beter kan je je dag niet afsluiten, dan bij Strandpaviljoen Solbeach in Scheveningen!
Kom heerlijk genieten van een BBQ diner met uitzicht op strand en zee! Beter kan je je dag niet afsluiten, dan bij Strandpaviljoen Solbeach in Scheveningen!

De veiling

  • BBQ voor 2 personen bij Solbeach in Scheveningen, t.w.v. €47.
  • Geldig voor 2 personen.
  • Geldig vanaf 5 mei t/m 24 oktober 2021.
  • Locatie: Scheveningen (Solbeach, 2586ZZ, 20-22).

Wat te verwachten

  • Te combineren met een dagje strand.
  • Kies jouw favoriete BBQ-pakket met vis, vlees of vegetarische delicatessen.
  • Prachtig uitzicht op het strand en de Noordzee!
  • Verse vis uit de haven van Scheveningen.
  • Alle BBQ's worden geserveerd met maiskolf, kruidenboter, een frisse Amerikaanse koolsalade, een ambachtelijke pastasalade, sausjes en marinade.
  • Heerlijk ontspannen met een relaxed muziekje op de achtergrond.
  • Omdat je het eten zelf op de BBQ legt, kan je het grillen hoe jij het het lekkerst vindt!

Goed om te weten

  • Let op! Het is niet mogelijk om per reservering meer dan 2 vouchers te verzilveren!
  • Reserveren op basis van beschikbaarheid. Meer informatie vind je na het winnen van de veiling op de voucher.
  • De BBQ is exclusief drankjes.

Gebruikersvoorwaarden

  • Je ontvangt de voucher(s) na betaling direct per e-mail.
  • De voucher(s) vind je ook in je profiel bij ‘Mijn veilingen’.
  • Je ontvangt de voucher(s) na betaling direct per e-mail.
  • De voucher(s) vind je terug in je profiel bij je gewonnen veilingen of klik op ‘tickets’ in de app.
  • Je voucher(s) is je entreebewijs. Download de voucher(s) vanuit je app en laat ze scannen vanaf je smartphone of print de voucher(s) uit.
  • Als je de veiling wint, ben je verplicht deze te betalen.
  • De voucher(s) geeft eenmaal toegang tot het Solbeach BBQ menu en wordt bij de ingang van Solbeach op uniekheid gecontroleerd.
  • De voucher(s) is niet te gebruiken i.c.m. andere acties en is niet inwisselbaar voor contanten.
  • Let op: het reserveren van een datum is verplicht!
  • Kijk op de website van Solbeach voor de actuele informatie en openingstijden.

Locatie

Locatie

Strand Noord 20-22
2586 ZZ 's-Gravenhage

Routebeschrijving

Meer informatie

Tafel BBQ bij Solbeach in Scheveningen

Solbeach bevat alles wat een echt strandpaviljoen moet hebben. Gastvrije bediening, een prachtig plekje met uitzicht over het strand en de zee en uiteraard heerlijk eten in een sfeervolle strandtent. Met een BBQ bij Solbeach ga je zelf aan de slag op een houtskoolbarbecue aan tafel. Kies jouw favoriete bbq-pakket en geniet van lekker eten met de zee als decor! Je kunt kiezen uit vlees, vis of vegetarisch. Alle BBQ's worden geserveerd met maiskolf, kruidenboter, een frisse Amerikaanse koolsalade, een ambachtelijke pastasalade, sausjes en marinade. De BBQ is exclusief drankjes.
 
De keuzepakketten:

Vlees
  • Steak
  • Kipsaté
  • Hamburger (rundvlees)
  • Cheddar-kipworst
  • Kalkoenmerguez (bbq worstje)
Vis
  • Visspies
  • Kabeljauw
  • Gamba's
  • Mosselen
  • Rode poon
Mix
  • Kipsaté
  • Hamburger (rundvlees)
  • Visspies
  • Kabeljauw
  • Groentespies
Vegetarisch
  • Vegaburger
  • Vegaspies
  • Vegaworst
  • Groentespies
  • Halloumi (kaas)

Bereikbaarheid

Strandtent Solbeach is zowel met de auto als met het openbaar vervoer goed bereikbaar. Je kunt parkeren in de parkeergarage Kurhaus, dit is de dichtstbijzijnde parkeergarage vanaf Solbeach. Kom je liever met het ov? Bij halte Kurhaus stoppen diverse bus- en tramlijnen. Raadpleeg Google Maps voor de exacte route vanaf jouw vertrekpunt. 

Kijk voor meer informatie over Solbeach op de website van Strandtent Solbeach.

Momenteel uitverkocht

Deze veiling is momenteel uitverkocht. Schrijf je in voor de nieuwsbrief om op te hoogte gehouden te worden.

Foto's

Meldingen

Om je beter en persoonlijker te helpen, maakt Ticketveiling.nl gebruik van cookies en vergelijkbare technieken.

Oeps, je hebt helaas geen internetverbinding.