Heerlijke BBQ voor 2 met uitzicht op zee bij Solbeach!

Kom heerlijk genieten van een BBQ diner met uitzicht op strand en zee! Beter kan je je dag niet afsluiten, dan bij Strandpaviljoen Solbeach in Scheveningen!

's-Gravenhage, Zuid-Holland

t.w.v. € 47,00

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

  • BBQ voor 2 personen bij Solbeach
  • Geldig voor 2 personen
  • Geldig t/m 4 oktober 2020
  • Locatie: Scheveningen (Solbeach, 2586ZZ, 20-22)

  • Te combineren met een dagje strand.
  • Kies jouw favoriete BBQ-pakket met vis, vlees of vegetarische delicatessen.
  • Prachtig uitzicht op het strand en de Noordzee!
  • Verse vis uit de haven van Scheveningen.
  • Alle BBQ's worden geserveerd met maiskolf, kruidenboter, een frisse Amerikaanse koolsalade, een ambachtelijke pastasalade, sausjes en marinade.
  • Heerlijk ontspannen met een relaxed muziekje op de achtergrond.
  • Omdat je het eten zelf op de BBQ legt, kan je het grillen hoe jij het het lekkerst vindt!

  • Let op! Het is niet mogelijk om per reservering meer dan 2 vouchers te verzilveren!
  • Reserveren op basis van beschikbaarheid. Meer informatie vind je na het winnen op de voucher.
  • De voucher is niet geldig tijdens alle dagen van het Vuurwerkfestival.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

  • De voucher(s) geeft eenmaal toegang tot het Solbeach BBQ menu en wordt bij de ingang van Solbeach op uniekheid gecontroleerd.
  • Lees hier de maatregelen omtrent het coronavirus die Solbeach heeft genomen om een bezoek zo veilig mogelijk te laten verlopen.
  • Kijk op de website van Solbeach voor de actuele informatie en openingstijden.

Solbeach, Place to be!

Solbeach bevat alles wat een echt strandpaviljoen moet hebben. Gastvrije bediening, een prachtig plekje met uitzicht over het strand en de zee en uiteraard heerlijk eten in een sfeervolle strandtent. Met een BBQ bij Solbeach ga je zelf aan de slag op een houtskoolbarbecue aan tafel. Kies jouw favoriete bbq-pakket en geniet van lekker eten met de zee als decor! Je kunt kiezen uit vlees, vis of vegetarisch. Alle BBQ's worden geserveerd met maiskolf, kruidenboter, een frisse Amerikaanse koolsalade, een ambachtelijke pastasalade, sausjes en marinade. De BBQ is exclusief drankjes.

De keuzepakketten:
Vlees

- Steak
- Kipsaté
- Hamburger (rundvlees)
- Cheddar-kipworst
- Kalkoenmerguez (bbq worstje)

Vis

- Visspies
- Kabeljauw
- Gamba's
- Mosselen
- Rode poon

Mix

- Kipsaté
- Hamburger (rundvlees)
- Visspies
- Kabeljauw
- Groentespies

Vegetarisch

- Vegaburger
- Vegaspies
- Vegaworst
- Groentespies
- Halloumi (kaas)

Strandtent Solbeach is zowel met de auto als met het openbaar vervoer goed bereikbaar. Je kunt parkeren in de parkeergarage Kurhaus, dit is de dichtstbijzijnde parkeergarage vanaf Solbeach. Kom je liever met het ov? Bij halte Kurhaus stoppen diverse bus- en tramlijnen. Raadpleeg Google Maps voor de exacte route vanaf jouw vertrekpunt.

Kijk voor meer informatie over Solbeach op de website van Strandtent Solbeach.

Strand Noord 20-22
2586 ZZ 's-Gravenhage