Geniet van een smakelijk ontbijt voor 2 bij Solbeach!

Geniet van een uitgebreid ontbijt voor 2 personen bij Solbeach in Scheveningen. Service met een glimlach, heerlijk eten en uitzicht op de Noordzee!

's-Gravenhage, Zuid-Holland

t.w.v. € 24,00

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

  • Uitgebreid ontbijt voor 2 personen bij Solbeach in Scheveningen, t.w.v. € 24.
  • Geldig t/m 4 oktober 2020.
  • Let op: de voucher is niet geldig tijdens alle dagen van het Vuurwerkfestival.
  • Locatie: Den Haag (Strandweg 20-21-22, 2586ZZ).

  • Inclusief brood, hartig en zoet beleg, croissant en een roerei.
  • Prachtig uitzicht op het strand en de Noordzee!
  • Solbeach heeft 2 paviljoens.
  • Heerlijk ontspannen met een relaxed muziekje op de achtergrond.
  • Met mooi weer op het terras en bij slecht weer binnen waar de open haard brandt.
  • Te combineren met een dagje strand.
  • Geniet van verse ingrediënten.

  • Exclusief drankjes.
  • Ontbijten kan tot 12:00 uur.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

  • Let op! Het is niet mogelijk om per reservering meer dan 2 vouchers te verzilveren!
  • Let op! Bestellen kan tot 12:00 uur.

Place to be!

Solbeach bevat alles wat een strandpaviljoen moet hebben. Laat je verwelkomen door de gastvrije bediening, kies een plekje uit en geniet van een prachtig uitzicht over strand en zee. De frisse inrichting bestaat vooral uit hout, robuust staal en vrolijk gekleurde details. Je kan hier ontbijten, lunchen, dineren en natuurlijk borrelen. Maak het jezelf gemakkelijk en leun lekker achterover in één van de loungebanken terwijl je geniet van een Sol biertje met een ontspannen muziekje op de achtergrond! Eén ding is zeker, je moet hier een keer geweest zijn met je lief, vriend(innen) of met de hele familie!

Ontbijt

Start je dag met een uitgebreid ontbijt. Of je nu een kleine eter bent of graag een stevig ontbijt wilt: het uitgebreide ontbijt voldoet aan alle wensen! Er zijn geen drankjes inbegrepen.

Inbegrepen

- Boerenbrood met hartig en zoet beleg
- Croissant
- Gekookt ei
- Yoghurt
 -Fruit

Strandtent Solbeach is zowel met de auto als met het openbaar vervoer goed bereikbaar. Je kunt parkeren in de parkeergarage Kurhaus, dit is de dichtstbijzijnde parkeergarage vanaf Solbeach. Kom je liever met het ov? Bij halte Kurhaus stoppen diverse bus- en tramlijnen. Raadpleeg Google Maps voor de exacte route vanaf jouw vertrekpunt.

Kijk voor meer informatie op de website van Strandtent Solbeach.

Strand Noord 20-22
2586 ZZ 's-Gravenhage