Een Cocktailproeverij voor 2 personen in Papendrecht!

Ben jij een cocktail liefhebber? Tijdens de proeverij van Mitra De Nieuwe Bourgondiër leer je diverse cocktails kennen en proeven!

Papendrecht, -

t.w.v. € 59,00

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

  • 2 personen Cocktailproeverij bij Mitra De Nieuwe Bourgondiër in Papendrecht, t.w.v. €59.
  • De voucher is 3 maanden geldig na het winnen van de veiling.
  • Locatie: Veerpromenade 21, 3351HM Papendrecht.

  • Cocktailproeverij bij Mitra De Nieuwe Bourgondiër.
  • Proeverij van 3 verschillende soorten cocktails.
  • Een proeverij duurt 1,5 uur tot 2 uur.
  • Bij de proeverij zitten standaard kleine versnaperingen bij inbegrepen (kun je ter plekke uitbreiden tot een borrelplank, niet bij deze voucher inbegrepen).
  • Een leuk dagje uit voor de cocktail liefhebber!

  • De minimale leeftijd is 18 jaar.
Tickets bijkopen

  • De voucher(s) vind je terug in je profiel bij gewonnen veilingen of klik op 'tickets' in de app.
  • Je voucher(s) is je bewijs van betaling. Download de voucher(s) vanuit je app en laat ze scannen vanaf je smartphone of print de voucher(s) uit.

Mitra De Nieuwe Bourgondiër

Waar komt de naam 'De Nieuwe Bourgondiër' vandaan? Wij denken dat wij nieuwe Bourgondiërs zijn. Mensen die houden van gezelligheid, lekker eten en uiteraard lekker drinken. Maar wel op een bewuste manier. De oude Bourgondiërs wilden toch wel iets te veel eten en drinken. Vaak werd jarenlang dezelfde kratten pils of dozen wijn in de kast gezet. Het moest zo goedkoop mogelijk want het ging ook snel weer op. Nieuwe Bourgondiërs zijn bereid om net iets meer te besteden aan een goed biertje, een goede fles wijn of een lekker cocktail. Zij willen liever kwaliteit dan kwantiteit. Dus echt bewust genieten. Hetzelfde geldt voor het eten. Geen kiloknallers maar kwaliteit. Kortom, uiteraard genieten wij van het leven maar proberen dat toch op een bewuste manier te doen.

Cocktailproeverij

Beleef nu een heerlijke cocktailproeverij in het proeflokaal van Mitra De Nieuwe Bourgondiër! In het warme en sfeervol ingerichte proeflokaal krijg je 3 prachtige cocktails te proeven. Hierbij zitten ook wat kleine versnaperingen inbegrepen zodat je kan genieten van een heerlijke zomerse proeverij. Elke keer zullen de Mixologists van De Nieuwe Bourgondiër andere cocktails maken zodat ze hun gasten kunnen blijven verrassen. Denk aan een opkikkende Espresso Martini, heerlijk Sours of een prachtige Ananas Moijto wat ook nog eens in een ananas wordt geserveerd!

Uiteraard zullen de kenners van De Nieuwe Bourgondiër je ook nog eens alles vertellen over de drankenwereld en hoe de cocktails tot stand zijn gekomen. Verder krijg je praktische tips zodat jij ook thuis deze heerlijke cocktails zelf kunt gaan maken.

Kijk voor meer informatie op de website van Mitra De Nieuwe Bourgondiër.

Veerpromenade 21
3351HM Papendrecht