2 tickets voor een uitgebreide Coffee Experiences incl. shoptegoed!
- 2 tickets voor Coffee Experiences incl. 2 x € 10 shoptegoed, t.w.v. € 50.
- Entree voor 2 personen.
- 3 maanden geldig na het winnen van de veiling.
- Locatie: Eindhoven (P. Czn. Hooftlaan 12/14, 5611 NV).
- Proef de diverse koffies en koffiebereidingen.
- Geniet thuis van de lekkerste kopje koffie met de 2 x € 10 shoptegoed.
- Aan de hand van verhalen en demonstraties leer je alles van koffie, koffieculturen en smaakbelevingen.
- Het hele proces van koffieplant tot drinkbare koffie komt aan bod.
- Natuurlijk mag een alcoholvrije koffiecocktail niet ontbreken.
- Het uitje voor de echte koffieliefhebber!
- Coffee Experiences is geopend op zaterdag en zondag.
- De voucher(s) vind je terug in je profiel bij je gewonnen veilingen of klik op ‘tickets’ in de app.
- Let op: het reserveren van een datum is momenteel verplicht, op de voucher vind je meer informatie.
- Kijk op de website van Coffee Experiences voor de actuele informatie en openingstijden.
Coffee Experience
Tijdens de Coffee Experience proef je diverse koffies en koffiebereidingen. Van een opgiet filterkoffie tot een originele Dutch Cold Drip. En natuurlijk mag een alcoholvrije koffiecocktail niet ontbreken. Je wordt meegenomen in de wereld van koffieculturen, de geschiedenis en herkomst van koffie en veel verschillende smaakbelevingen.
Kortom: Van de eerste Nederlandse koffie omstreeks 1706 tot experimenten van vandaag.
Met de 2 x € 10 shoptegoed geniet je thuis na van deze geweldige ervaring.
Koffie moet je beleven...