2x Eerste rang tickets voor Volkstuin Complex in DeLaMar!
Een frisgroene muzikale komedie met een modderig randje. Een vrolijke komedie en een duister sprookje ineen, herkenbaar voor iedereen, met of zonder groene vingers!
- 2x Eerste rang tickets voor Volkstuin Complex in DeLaMar, t.w.v. €82.
- Entree voor 2 personen.
- De voucher(s) is geldig op de door jou gekozen dag.
- Locatie: Marnixstraat 402, 1017 PL Amsterdam
- 8 juli 2022
- 9 juli 2022
- 10 juli 2022
- Een reeks hilarische toestanden en schrijnend menselijk ongemak.
- De beste komedie-acteurs: Ricky Koole, Rop Verheijen, Tina de Bruin / Rian Gerritsen en Daniel Cornelissen.
- Samen met muzikale duo Jan en Keez Groenteman die zorgen voor de heerlijkste liedjes.
- De tuinders raken verstrikt in hilarische intriges en dan is de chaos compleet.
- De voucher(s) vind je terug in je profiel bij je gewonnen veilingen of klik op 'tickets' in de app.
- Let op! Je voucher(s) is niet je entreebewijs, maar je bewijs van betaling.
- Na het winnen van de veiling dien je jouw vouchercode te verzilveren. Meer informatie vind je op de voucher.
Volkstuin Complex
Een frisgroene muzikale komedie met een modderig randje
Verheug je op een reeks hilarische toestanden en schrijnend menselijk ongemak. Want daar zorgen de beste komedie-acteurs van Nederland wel voor: Tina de Bruin / Rian Gerritsen, Rop Verheijen, Ricky Koole en Daniel Cornelissen. Tezamen met het allerleukste muzikale duo van Nederland, Jan en Keez Groenteman, die garant staan voor de heerlijkste liedjes.
In Volkstuin Complex blijkt de volkstuin niet zozeer een groene idylle maar een arena waar emoties worden omgewoeld, vriendschappen gesnoeid en liefdes in de knop gebroken. Nieuwkomer Miranda, wiens leven compleet overhoop ligt, hoopt hier in alle rust een nieuw boek te schrijven. Een thriller. Ze wordt direct opgemerkt door de andere tuinders, die continu ongevraagd op haar tuinpad staan. Als ook haar moeder opduikt met heel veel goedbedoeld advies en er ook nog mysterieuze mannen in witte pakken rondlopen, is de rust helemaal ver te zoeken. Miranda raakt steeds verder verstrikt in hilarische intriges en bizarre taferelen.
Volkstuin Complex is een vrolijke komedie en een duister sprookje ineen, herkenbaar voor iedereen, met of zonder groene vingers.
Met: Tina de Bruin (Kees & Co, Het geheime dagboek van Hendrik Groen) / Rian Gerritsen* (De Luizenmoeder, Dokter Deen), Rop Verheijen (Familie Kruys, De Luizenmoeder), Ricky Koole (Hij Gelooft In Mij / Sonny Boy) en Daniel Cornelissen (Showponies, Sophie).