Tickets voor Stabat Mater & Gloria, met prachtige composities!

Dankzij de ultieme vertolking van sopraan Olga Zinovieva en countertenor Sytse Buwalda wordt Stabat Mater, de eeuwenoude compositie met grote emotie, vertolkt.

  • 2 tickets voor Stabat Mater in Concert, t.w.v. € 160.
  • Geldig op de door jouw gekozen dag en tijd.
  • Locatie: diverse locaties door Nederland.

  • Onder leiding van dirigent Pieter Jan Leusink!
  • Keuze uit meerdere locaties.
  • Geniet van Vivaldi’s populairste koorwerk.
  • Ervaar een concert op het hoogste niveau.

  • Indien een concert niet kan plaatsvinden, kun je jouw tickets altijd ruilen voor een vervangende datum of kies je voor een voucher voor een concert naar keuze van Beleef klassiek welke geldig is t/m 2023.
  • Beperkte beschikbaarheid per optie vanwege coronamaatregelen, bekijk de actuele beschikbare bij 'meer info'.
  • Op de voucher staat een unieke code en een website vermeld.
  • Het verzilveren van de voucher kan tot 48 uur voorafgaand aan het concert.
  • Rolstoelplaatsen zijn telefonisch te reserveren via 0525 - 684819.
  • Beperkte beschikbaarheid per optie vanwege coronamaatregelen, bekijk hier de actuele beschikbare opties.

Inclusief:

  • Cadeaupakket t.w.v. €70,- met hierin het programmablad en tekstboek – de CD van de uitvoering, een online luisterlink en een voucher voor een gratis ticket voor een volgend concertbezoek.

  • Op de voucher staat een unieke code en een website vermeld. Op de website; www.beleefklassiek.nl/verzilveren dien je de code te verzilveren, hier ontvang je jouw officiële tickets.

Rond de Grote Kerk 12
2513 AM 's-Gravenhage

Janskerkhof 26
3512BN Utrecht

Nieuwstraat 20
2312KH Leiden

Grotekerkplein 27
3011GC Rotterdam

Martinikerkhof 3
9712JG Groningen

Assendorperstraat 29
8012DE Zwolle

St. Stevenskerkhof 62
6511VZ Nijmegen

Catharinaplein 1
5611DE Eindhoven

Jeroen Boschplein 2
5211ML 's-Hertogenbosch

Toon meer locaties

Stabat Mater

Het verdriet van de moeder inspireerde de Italiaanse grootmeesters Vivaldi, Pergolesi en Boccherini tot het componeren van een Stabat Mater. Het is een cyclus van gezangen over Maria, wenend onder het kruis van haar stervende zoon.  Hun stemmen bieden een breed spectrum van menselijke emoties en staan garant voor een verfijnde uitvoering van deze intieme compositie die gegarandeerd iedere luisteraar zal raken!

Stabat Mater – Vivaldi

Het Stabat Mater van de in Venetië geboren barokcomponist Antonio Vivaldi (1678–1741) betreft een kamercantate voor alt, strijkorkest en orgel uit 1712. Het kan worden beschouwd als één van de belangrijkste composities van de Italiaanse kerkmuziek uit de 18e eeuw. De zeer getalenteerde alt Melina Meschkat is het Stabat Mater van Vivaldi op het lijf geschreven met haar prachtige heldere barokstem.

Stabat Mater – Boccherini

Het Stabat Mater van Luigi Boccherini (1743-1805) is geschreven voor sopraan solo en strijkkwintet. Het transparante en intieme karakter in samenhang met prachtige zanglijnen past uitstekend bij de ijle sopraanstem van Olga Zinovieva. Een onbekend juweel in de barokmuziek welke je ongetwijfeld zal raken.

Stabat Mater – Pergolesi Giovanni

Pergolesi (1710-1736) had een zwakke gezondheid. Toen hij op 26-jarige leeftijd zijn einde voelde naderen componeerde hij zijn meest beroemde compositie: Stabat Mater. Het werk staat bol van emoties maar eindigt vreugdevol met het Paradisi Gloria (de glorie van het Paradijs). Pergolesi schreef het werk voor twee solostemmen. De uitzonderlijke zangstemmen van sopraan Olga Zinovieva en alt Melina Meschkat staan garant voor een verfijnde uitvoering. In de duetten zijn ze in staat een pure en emotionele lading mee te geven.

Hoboconcert in d-mineur - Marcello
The Bach Ensemble of the Netherlands bestaat uit de top van de Europese barok musici. Zij bespelen authentieke barokinstrumenten. De afwijkende opbouw, de darmsnaren, de historische strijkstok en manier van spelen leidt tot een heldere en transparante klank.

The Bach Ensemble of the Netherlands

  • Enrique Gómez-Cabrero Fernández – viool
  • Valerio Latartara – viool
  • Eirini Stratigoloulou – altviool
  • Tomas Kardos – cello
  • Linda Paulino – contrabass
  • Joao Rival - orgel

Concertdata

  • Zo 1 mei Eindhoven Catharinakerk 13:30

  • Vr 6 mei Zwolle Academiehuis 18:00

  • Za 14 mei Leiden Hooglandse Kerk 13:30

  • Zo 15 mei Utrecht Janskerk 14:15

  • Za 21 mei Rotterdam Laurenskerk 13:30

  • Zo 22 mei Nijmegen Stevenskerk 13:30

  • Do 26 mei Den Bosch Jh Bosch Art Center 13:30

  • Za 28 mei Groningen Martinikerk 13:30

  • Zo 29 mei Den Haag Grote Kerk 13:30

Zorgeloos genieten van klassieke concerten

Indien een concert niet kan plaatsvinden, kun je jouw tickets altijd ruilen voor een vervangende datum of kies je voor een voucher voor een concert naar keuze van Beleef klassiek welke geldig is t/m 2023. Je hoeft nooit bij te betalen voor een ander concert.  Ook indien je zelf verhinderd bent kun je altijd kosteloos ruilen.

Kijk voor meer informatie op de website van beleefklassiek.nl