Tickets voor Stabat Mater & Gloria, met prachtige composities!

Dankzij de ultieme vertolking van sopraan Olga Zinovieva en countertenor Sytse Buwalda wordt Stabat Mater wordt, de eeuwenoude compositie met grote emotie vertolkt.

Diverse locaties

t.w.v. € 160,00

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

  • 2 tickets voor Stabat Mater & Gloria, t.w.v. € 160.
  • Geldig op de door jouw gekozen dag en tijd.
  • Locatie: diverse locaties door Nederland.

  • Onder leiding van dirigent Pieter Jan Leusink!
  • Keuze uit meerdere locaties.
  • Geniet van Vivaldi’s populairste koorwerk.
  • Ervaar een concert op het hoogste niveau.

  • Diverse data, 6 uitvoeringen in Januari, zie 'Meer info'.
  • Beperkte beschikbaarheid per optie vanwege coronamaatregelen, bekijk hier de actuele beschikbare opties.
  • Op de voucher staat een unieke code en een website vermeld.
  • Het verzilveren van de voucher kan tot 48 uur voorafgaand aan het concert.
  • Rolstoelplaatsen zijn telefonisch te reserveren via 0525 - 684819.
  • Wanneer je door gezondheidsredenen niet het concert kunt bezoeken, is ruilen altijd mogelijk.
  • Kwaliteit is gewaarborgd alle musici en medewerkers werken op een veilige manier en worden eerlijk beloond.

Inclusief:

  • Gratis programmablad.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

  • Op de voucher staat een unieke code en een website vermeld. Op de website; www.beleefklassiek.nl/verzilveren dien je de code te verzilveren, hier ontvang je jouw officiële tickets.
  • Lees hier de maatregelen omtrent het coronavirus die Beleef Klassiek heeft genomen om een bezoek zo veilig mogelijk te laten verlopen.

Stabat Mater

Het verdriet van moeder Maria heeft de grootse componisten geïnspireerd tot het schrijven van de mooiste composities. Dankzij de ultieme vertolking van sopraan Olga Zinovieva en countertenor Sytse Buwalda wordt deze eeuwenoude compositie met grote emotie vertolkt. Hun stemmen bieden een breed spectrum van menselijke emoties en staan garant voor een verfijnde uitvoering van deze intieme compositie die gegarandeerd iedere luisteraar zal raken!

Vivaldi’s populairste koorwerk

Het Gloria in D werd geschreven door een andere Italiaanse grootheid uit de achttiende eeuw: Antonio Vivaldi. De compositie heeft een feestelijk en opgewekt karakter wat een meeslepend effect creëert. Dirigent Pieter Jan Leusink weet met zijn gepassioneerde musici als geen ander het unieke karakter van deze compositie over te brengen.

Beschikbare voorstellingen

  • Leiden, Marekerk, Vrijdag 22 januari 2021, 18.30
  • Leiden, Marekerk, Vrijdag 22 januari 2021, 20.30
  • Utrecht, Janskerk, Zaterdag 23 januari 2021, 14.00
  • Utrecht, Janskerk, Zaterdag 23 januari 2021, 16.00

Kijk voor meer informatie op de website van beleefklassiek.nl

Janskerkhof 26
3512BN Utrecht

Nieuwstraat 20
2312KH Leiden