2 tickets voor O'Dreams - The Irish Times op 21 mei!
Op 21 mei treedt O'Dreams op als afsluiter van het weergaloze programma van Podium Aan Zee: The Irish Times. O’Dreams rijgt Ierse songs en bijzondere ervaringen aaneen. Het ideale uitje met vrienden en collega's.
- 2 tickets voor O'Dreams bij Podium Aan Zee, t.w.v. €30.
- Entree voor 2 personen.
- De voucher is geldig op 21 mei.
- Locatie: Keizerstraat 58, 2584 BK Den Haag
- Geniet van een optreden van O'Dreams, bestaande uit 3 rasmuzikanten.
- Een ode aan een prachtig land met beroemde muzikanten, literaire helden en vreemde kostgangers.
- Een muziektheatervoorstelling die liefhebbers van Ierland, Ierse muziek én fenomenale verhalen niet mogen missen.
- De band bestaat uit: Danny Guinan, John Flierman en Ed Veltrop.
- De show begint om 20:30.
- De deuren worden om 20:00 geopend.
- Het optreden vindt plaats op zaterdag 21 mei.
- De show zal ongeveer 3 uur duren.
- Je voucher(s) is je bewijs van betaling.
- De voucher(s) geeft eenmaal toegang en wordt bij de ingang op uniekheid gecontroleerd.
O'Dreams - The Irish Times Podium aan Zee
O’DREAMS rijgt met Ierse songs, spannende verhalen en bijzondere ervaringen de geschiedenis van Ierland aaneen. Een ode aan een prachtig land met beroemde muzikanten, literaire helden en vreemde kostgangers. Maar ook een uiterst persoonlijk inkijkje in de levens van drie bevlogen rasmuzikanten. Eerlijk, echt en oprecht.
Ga mee terug in de tijd. En weer terug naar het hier en nu. Van de komst van de Kelten, Saint Patrick en de Vikingen via hongersnood naar de folky jaren zestig. Van Bloody Sunday en the Dubliners tot Brexit en backstop. Waar kom je vandaan, waar ga je naartoe? Dat is wat dit drietal zich al spelend afvraagt. Dwars door de Ierse geschiedenis én die van henzelf. Hun antwoord krijg je tijdens déze intense muziektheatervoorstelling die liefhebbers van Ierland, Ierse muziek én fenomenale verhalen niet mogen missen.
O'Dreams
- Danny Guinan – zang, gitaar
- John Flierman – zang, gitaar, bouzouki, bodhran
- Ed Veltrop – zang, accordeon, piano, toetsen
Bekijk voor de actuele informatie op de website van Podium Aan Zee.