2 tickets voor Vegas in Valkenburg met Nigel Otermans!

4.6 / 5 (5 beoordelingen)

Na het grote succes van vorig jaar komt illusionist Nigel Otermans terug met een splinternieuwe show! Laat je betoveren door de magie van deze 75 minuten durende show in het openluchttheater Valkenburg!

4.6 / 5 (5 beoordelingen)

  • 2 tickets voor Vegas in Valkenburg - Nigel Otermans, t.w.v. €39.
  • De voucher(s) is geldig op de door jou gekozen dag en tijd.
  • Locatie: Plenkertstraat 51A, 6301GL Valkenburg aan de Geul.

  • Stap in de magische wereld van prijswinnend illusionist Nigel Otermans!
  • Deze 75 minuten durende show zorgt gegarandeerd voor een geweldig avondje uit; een unieke belevenis voor het hele gezin!
  • Laat je verbazen en verwonderen door de spectaculaire illusies, prachtige muziek en de passie van Nigel.
  • Nigel en zijn Wonder Girls maken een betoverende reis door de geschiedenis van Valkenburg.
  • Beleef een onvergetelijke voorstelling tussen 'mergel en groen' in Openluchttheater Valkenburg.

  • Bij regen worden poncho's uitgedeeld, alleen bij externe weersomstandigheden zoeken wij naar een vervangende locatie.
  • Het is verboden te roken op de tribunes, tijdens de pauze is het toegestaan op het terras.
  • Het theater is toegankelijk voor rolstoelgebruikers en mindervaliden. Aangezien het theater zich achter een heuvel in de bosrand bevindt kan het noodzakelijk zijn dat er een handje hulp nodig is. Hiervoor kun je vooraf bellen naar het theater.

  • Je voucher(s) is je entreebewijs. Download de voucher(s) en laat ze scannen vanaf je smartphone of print de voucher(s) uit.
  • De voucher(s) geeft je eenmaal toegang en wordt bij de ingang op uniekheid gecontroleerd.

Plenkertstraat 51A
6301 GL Valkenburg

Vegas in Valkenburg - Nigel Otermans

Stap in de magische wereld van prijswinnend illusionist Nigel Otermans! Deze 75 minuten durende show zorgt gegarandeerd voor een geweldig avondje uit; een unieke belevenis voor het hele gezin! Laat je verbazen en verwonderen door de spectaculaire illusies, prachtige muziek en de passie van Nigel.

Ondanks zijn jonge leeftijd is hij al een bekende naam in de ‘magic scene’. Hij mag zich niet voor niets Nederlands jeugdkampioen toneelgoochelen noemen. Tijdens deze voorstelling maken Nigel en zijn Wonder Girls een betoverende reis door de geschiedenis van Valkenburg.

Kijk voor meer informatie op de website van Openluchttheater Valkenburg.