Tickets voor 2 personen Mozart Requiem & Krönungsmesse!

Het Requiem van Mozart roept in noten gevoelens van rouw, angst en verdriet op. Maar tegelijk ook hoop, licht en schoonheid. Een prachtig stuk wat het uiterste van The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands zal vragen!

Diverse locaties

t.w.v. € 160,00

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

  • 2 tickets voor Mozart Requiem & Krönungsmesse, t.w.v. € 160.
  • Geldig op de door jouw gekozen dag en tijd.
  • Locatie: diverse locaties door Nederland.

  • Ervaar een concert op het hoogste niveau.
  • Met verschillende stukken van het muzikale genie Mozart!
  • Het Requiem van Mozart is bij velen bekend door de film 'Amadeus'.
  • Word meegenomen door de prachtige ijle barokstemmen!

  • Diverse data, 30 uitvoeringen in januari & februari, zie 'Meer info'.
  • Beperkte beschikbaarheid per optie vanwege coronamaatregelen, bekijk hier de actuele beschikbare opties.
  • Op de voucher staat een unieke code en een website vermeld.
  • Het verzilveren van de voucher kan tot 48 uur voorafgaand aan het concert.
  • Rolstoelplaatsen zijn telefonisch te reserveren via 0525 - 684819.
  • I.v.m. de maatregelen rondom het corona-virus kan er geen pauze plaatsvinden.
  • Wanneer je door gezondheidsredenen niet het concert kunt bezoeken, is ruilen altijd mogelijk.
  • Kwaliteit is gewaarborgd alle musici en medewerkers werken op een veilige manier en worden eerlijk beloond.

Inclusief:

  • Gratis programmablad.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

  • Op de voucher staat een unieke code en een website vermeld. Op de website; www.beleefklassiek.nl/verzilveren dien je de code te verzilveren, hier ontvang je jouw officiële tickets.
  • Lees hier de maatregelen omtrent het coronavirus die Beleef Klassiek heeft genomen om een bezoek zo veilig mogelijk te laten verlopen.

Requiem & Krönungsmesse

Het Requiem van Mozart is bij velen bekend geworden door de film 'Amadeus' en is misschien wel het meest indrukwekkende werk van deze jong gestorven componist. Mozart schreef het vlak voor zijn eigen dood, in opdracht van een anonieme opdrachtgever. Het Requiem roept in noten gevoelens van rouw, angst en verdriet op. Maar tegelijk ook hoop, licht en schoonheid. Een prachtig stuk wat het uiterste van The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands zal vragen. Met bijzondere en ijle barokstemmen in combinatie met dirigent Pieter Jan Leusink komt dit stuk volledig tot zijn recht.

Beschikbare voorstellingen

  • Zwolle, Grote Kerk, Zaterdag 30 januari 2021, 14.15
  • Zwolle, Grote Kerk, Zaterdag 30 januari 2021, 16.15
  • Zwolle, Grote Kerk, Zaterdag 30 januari 2021, 18.30
  • Den Bosch, Jh. Bosch Artcenter, Zondag 31 januari 2021, 14.15
  • Den Bosch, Jh. Bosch Artcenter, Zondag 31 januari 2021, 16.15
  • Den Bosch, Jh. Bosch Artcenter, Zondag 31 januari 2021, 18.30
  • Nijmegen, Stevenskerk, Zondag 7 februari 2021, 14.15
  • Nijmegen, Stevenskerk, Zondag 7 februari 2021, 16.15
  • Nijmegen, Stevenskerk, Zondag 7 februari 2021, 18.30
  • Leiden, Hooglandse Kerk, Vrijdag 12 februari 2021, 18.30
  • Leiden, Hooglandse Kerk, Vrijdag 12 februari 2021, 20.30
  • Rotterdam, Laurenskerk, Zaterdag 13 februari 2021, 14.15
  • Rotterdam, Laurenskerk, Zaterdag 13 februari 2021, 16.15
  • Rotterdam, Laurenskerk, Zaterdag 13 februari 2021, 18.30
  • Utrecht, Janskerk, Zondag 14 februari 2021, 14.15
  • Utrecht, Janskerk, Zondag 14 februari 2021, 16.15
  • Utrecht, Janskerk, Zondag 14 februari 2021, 18.30
  • Den Haag, Grote Kerk, Vrijdag 19 februari 2021, 18.30
  • Den Haag, Grote Kerk, Vrijdag 19 februari 2021, 20.30
  • Groningen, Martinikerk, Zaterdag 20 februari 2021, 14.15
  • Groningen, Martinikerk, Zaterdag 20 februari 2021, 16.15
  • Groningen, Martinikerk, Zaterdag 20 februari 2021, 18.30

Kijk voor meer informatie op de website van beleefklassiek.nl

Rond de Grote Kerk 12
2513 AM 's-Gravenhage

Janskerkhof 26
3512BN Utrecht

Grotekerkplein 27
3011GC Rotterdam

Martinikerkhof 3
9712JG Groningen

Assendorperstraat 29
8012DE Zwolle

St. Stevenskerkhof 62
6511VZ Nijmegen

Jeroen Boschplein 2
5211ML 's-Hertogenbosch