Ervaar Klassieke Concerten in het Koninklijk Concertgebouw Amsterdam!

Staat een bezoek aan het wereldberoemde Concertgebouw in Amsterdam nog op je bucketlist? Nú is het moment om dit punt van je lijstje af te vinken. Via Ticketveiling kan je exclusief kiezen uit een gevarieerd aanbod van ruim 15 concerten in de Grote Zaal van het Concertgebouw Amsterdam.

Amsterdam, Noord-Holland

  • 2 tickets voor een concert naar keuze in het Concertgebouw Amsterdam, t.w.v. € 160.
  • Geldig op de door jouw gekozen dag en tijd.
  • Locatie: Koninklijk Concertgebouw Amsterdam (Concertgebouwplein 10, 1071 LN, Amsterdam)

  • Ervaar de veelgeroemde akoestiek in de Grote Zaal.
  • Keuze uit Messiah Händel, Classical Christmas, Requiem W.A. Mozart, Matthäus Passion.

  • Indien een concert niet kan plaatsvinden, kun je jouw tickets altijd ruilen voor een vervangende datum of kies je voor een voucher voor een concert naar keuze van Beleef klassiek welke geldig is t/m 2023.
  • Beperkte beschikbaarheid per optie vanwege coronamaatregelen, bekijk de actuele beschikbare bij 'meer info'.
  • Op de voucher staat een unieke code en een website vermeldt.
  • Het verzilveren van de voucher kan tot 48 uur voorafgaand aan het concert.
  • Rolstoelplaatsen zijn telefonisch te reserveren via 0525 - 684819.
Inclusief:
  • Cadeaupakket t.w.v. €70,- met hierin het programmablad en tekstboek – de CD van de uitvoering, een online luisterlink en een voucher voor een gratis ticket voor een volgend concertbezoek.

  • Op de voucher staat een unieke code en een website vermeld. Op de website; www.beleefklassiek.nl/verzilveren dien je de code te verzilveren, hier ontvang je jouw officiële tickets. Ook kies je hier waar en wanneer je het concert wilt bezoeken.

Koninklijk Concertgebouw Amsterdam

Het Concertgebouw is met haar bijzondere akoestiek en kwalitatief hoogstaande programmering één van de meest exclusieve concertzalen in de wereld. Bestel jouw tickets voor verschillende concerten in de prachtige Grote Zaal tegen een aantrekkelijke korting!

Denk bijvoorbeeld aan Handels Messiah, uitgevoerd door The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands, Classical Christmas met pianist Jan Vayne, het beroemde Requiem van Mozart of bezoek de Matthäus Passion van Bach onder leiding van dirigent Pieter Jan Leusink.

Concerten in Het Concertgebouw

Finse onderzoekers ontdekten dat de zijwanden van de Grote Zaal een belangrijke rol spelen in de wereldberoemde akoestiek. Staat een bezoek aan het wereldberoemde Concertgebouw in Amsterdam nog op je bucketlist? Nú is het moment om dit punt van je lijstje af te vinken.

Concertdata

  • Matthäus Passion - Bach: Amsterdam, Concertgebouw, Zondag 17 april 2022, 19.00
  • Messiah - Händel: Amsterdam, Concertgebouw, Maandag 18 april 2022, 14.15

Zorgeloos genieten van klassieke concerten

Indien een concert niet kan plaatsvinden, kun je jouw tickets altijd ruilen voor een vervangende datum of kies je voor een voucher voor een concert naar keuze van Beleef klassiek welke geldig is t/m 2023. Je hoeft nooit bij te betalen voor een ander concert.  Ook indien je zelf verhinderd bent kun je altijd kosteloos ruilen.

Kijk voor meer informatie op de site van Beleefklassiek.

Concertgebouwplein 10
1071 LN Amsterdam