2 tickets voor het Classical Christmas Concert!
Beleef het ultieme kerstconcert met klassiekers van beroemde componisten in een van de prachtige locaties in Nederland. Pianist Jan Vayne en Bach Choir & Orchestra of the Netherlands met bekende solisten brengen je helemaal in kerstsfeer.
- 2 tickets voor het Classical Christmas Concert, t.w.v. €180.
- Inclusief gratis geschenkpakket - De voucher(s) is enkel geldig tijdens het door jou gekozen concert na het verzilveren van je vouchercode(s). Keuze uit meerdere plaatsen, data en aanvangstijden.
- Kijk voor alle concerten, data en beschikbaarheid onderaan deze pagina bij 'bijzonderheden'.
- Een kerstconcert met klassiekers van wereldberoemde componisten.
- Musici:
- The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands
- Jan Vayne, pianist
- Olga Zinovieva, sopraan
- Eva Schuurman, sopraan
- Melina Meschkat, mezzosopraan
- Pieter Jan Leusink, dirigent - Met onder andere kerstklassiekers: Silent Night, God rest you merry gentleman, Last Christmas en O Holy Night.
- Puur, warm en sfeervol in de dagen voor kerst!
- Inclusief een geschenkpakket t.w.v. €70,- met daarin het programmablad, tekstboek, CD, online luister card en een waarde cheque voor toekomstige concerten.
- Het concert vindt plaats in de mooiste historische kerken van Nederland.
- Beleef in indrukwekkende middag of avond tijdens het Classical Christmas Concert!
- Let op! Je dient de voucher(s) na aankoop te verzilveren via de website van Beleef Klassiek. Vanuit Beleef Klassiek ontvang je je officiële tickets. Meer informatie vind je na het winnen van de veiling op de voucher.
- Het verzilveren van de voucher kan tot 5 werkdagen voorafgaand aan het concert. Wij raden je echter aan om je voucher direct na aanschaf te verzilveren.
- Let op! Er is een beperkt aantal kaarten beschikbaar per voorstelling op=op.
- Geschenkpakket t.w.v. €70 wordt gratis thuisbezorgd.
- Rolstoelplaatsen zijn te reserveren via de website van Beleef Klassiek.
- Bekijk 'bijzonderheden' voor alle beschikbare data.
Janskerkhof 26
3512BN Utrecht
Grotekerkplein 27
3011GC Rotterdam
Martinikerkhof 3
9712JG Groningen
Assendorperstraat 29
8012DE Zwolle
Zuiderkerkstraat 1
8081CJ Elburg
Jeroen Boschplein 2
5211ML 's-Hertogenbosch
Inspiratielaan 3
3833 AV Leusden
Concertgebouwplein 10
1071 LN Amsterdam
Beschikbare data
- Zaterdag 16 december, Laurenskerk in Rotterdam om 19:30
- Dinsdag 19 december, Academiehuis in Zwolle om 19:30
- Donderdag 21 december, AFAS Theater in Leusden om 15:15
- Vrijdag 22 december, Martinikerk in Groningen om 19:30
Classical Christmas Concert
Puur, warm en sfeervol in de dagen voor kerst
Beleef het ultieme kerstconcert met klassiekers van wereldberoemde componisten in een van de prachtge locaties door heel Nederland.
Beleef het ultieme kerstconcert met klassiekers van wereldberoemde componisten in een van de prachtge locaties door heel Nederland. Pianist Jan Vayne en het beroemde Bach Choir & Orchestra of the Netherlands met bekende solisten brengen u helemaal in de kerstsfeer. De pianovirtuoos heeft een hoofdrol en zorgt voor ontroerende momenten: Wars van vaste gewoonten of muzikale dogma’s improviseert hij er lustig op los. The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands schittert tijdens Gloria in D en ‘Winter’ uit De Vierjaargetijden van Vivaldi en neemt u vervolgens mee langs traditionele kerstklassiekers van wereldberoemde componisten.
Musici
- Jan Vayne, pianist
- Olga Zinovieva, sopraan
- Eva Schuurman, sopraan
- Pieter Jan Leusink, dirigent
Geschenkpakket
Bij aankoop van een ticket ontvang je een geschenkpakket t.w.v. €70,- gratis. Dit pakket bevat:
- Programmablad
- Tekstboek
- cadeaubon
- CD
- Online luister card
- Waardecheque voor toekomstige concerten
Het pakket wordt vooraf per post gratis thuisbezorgd.
De concerten vinden plaats in de mooiste historische kerken van Nederland, in het nieuwe AFAS Theater Leusden en het Concertgebouw Amsterdam. Raadpleeg Google Maps voor de exacte route vanaf jouw vertrekpunt en voor de actuele vertrek- en reistijden.
Kijk voor meer informatie op de website van Beleef Klassiek.